2752
2734
عنوان

رانندگی سربالایی

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 24 پست
اگه تو سر بالایی ماشین رو کامل نگه داشتی ترمز دستی رو بکش.بعد که خواستی راه بیفتی بزن دنده یکم گاز ب ...

آفرین

اینم جوابه  

خیلی ام حال میده  

من تو ترافیک با ترمز دستی همین بازی رو میکنم

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بازی میکنید 😂

آره دیگه  
مخصوصا سربالاییایی که باید مورچه ای حرکت کنی
قشنگ با اقتدار   بدون اینکه دستت رو فرمون باشه بدون اینکه ماشین موقع حرکت یه اپسیلم عقب بره با دستی و کلاج سربالاییو به چالش میکشی  
من که خیلی حال میکنم ولی همسرم نه
چون دائم باید صفحه کلاجمو عوص کنه  

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
واسه همین استرس نمیشینم  دو هفته پیش یبار خاموش کردم ترس افتاد تو جونم

مامان منم همینطوره جاهای خلوت ویراژ میده و سبقت میگیره از همه جاهای شلوغ میرسه از ترس اینکه نزنه به ماشینای دیگه استرس میگیره هعی خاموش میکنه مشکل از دست فرمونتون نیست چون استرس میگیرین کنترل کلاچو از دست میدین رو استرستون کار کنید

ارتفاع کلاجت خوبه؟؟

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻