2733
2734
خوبيه اين قرص اينه تنظيم كننده خواب هست مثل قرص خواب اعتياد نداره زير زبانى كه كلا ملاتونين بايد زير ...

ممنون .آره چون قرصشو میخوردم تاثیر چندانی نداش برام .اینبار زیرزبانیشو امتحان میکنم 

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
چشاش خمار میشه عصبی میشه .پادرد میگیره .ی بار دوتا از قرصاشو بابام خورده بود فرداش توهم میزد

دوتاشو با هم خورد؟

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره

😐خب دوتا باهم که مشخصه ضرر داره

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2731
عزمزم دوز۳شو من قبلا مصرف میکردم ولی بعد ی مدت دیگه به جواب نداد خابم  نمی‌برد. پرسیدم گفتن زیر ...

من زیر زبونیشممصرف کردم چندان فرقی ناره شاید اثر بخشیش زودتره اما من شنیدن ملاتونین روزانه بیشتر از ۶دوز مجاز نیز برای بدن 

من شرکت رازک رو میگیرم از بقیه اثرش بهتره برام 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕