2733
2734
عنوان

شکمم باد کرده هرکی منو میبینه میگه حامله ای😐

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 43 پست
اها که اینطور پس من امروز میرم ببینم از چیه  برام دعا کنین🥲🥲

ب نظرات توجه نکن مخصوصا منفیااا چیزی نیس،فقط نفخه من قبلا مشکل التهاب معده داشتم با اینکه لاغرمم مجرد شکمم اینجوری میشد درست بعد غذا خوردن  دوا درمان کردم خوب شدم سردی و بعضی غذاهارو هم نمیخوردم  فک نکنم بخاطر مشکل رحم و...باشه 

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
تنبلی تخمدان اوناییکه دارن از قسمت شکم چاق میشن یه سونو تخمدان برو  آزمایش هورمونیم بده ولی ا ...

تا حالا اینو تجربه نکرده بودم ولی سونوگرافی تخمدان حتما میرم چون واقعا برام مهمه که چیز خاصی نباشه . میدونی که روی زیباییم تاثیر میذاره اعتماد به نفستو میاره پایین. هر اسکلیم از راه میرسه میزنه به شکمم که حامله و فلان😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظرات توجه نکن مخصوصا منفیااا چیزی نیس،فقط نفخه من قبلا مشکل التهاب معده داشتم با اینکه لاغرمم مجر ...

خب شاید اونا درگیرش شدن میخوام هشدار بدن ولی ممنون از نظرت. اره ممکنه از همین موضوع باشه.میرم پیگیری میکنم بهتون میگم🙃

2731
واسه من تو بارداری خیلی  بزرگ شد تا۵سانت لزش خبر داشتم الان ۲ساله بی‌خبرم ولی شکمم گنده اس

حتما پیگیرش باش همینکه شکمت بزرگ شده یه هشدار جدیه برات، اگه از یه حد بزرگتر شن و یا تعدادشون زیاد شه و دیر اقدام شه خدایی نکرده آدم رحمش رو هم از دست میده و این خیلییی دردناکه!

خب شاید اونا درگیرش شدن میخوام هشدار بدن ولی ممنون از نظرت. اره ممکنه از همین موضوع باشه.میرم پیگیری ...

چی بگمم.تا نری دکتر نمیشه از رو علایمت دقیق تشخیص داد اره  پشت گوش ننداز ی دکترگوارش و سونو برو امیدوارم مشکلی نداشته باشی

ب نظرات توجه نکن مخصوصا منفیااا چیزی نیس،فقط نفخه من قبلا مشکل التهاب معده داشتم با اینکه لاغرمم مجر ...

منم از اون دسته افرادی بودم که پست منفی گذاشتم! منم تا قبل این خیلییی خوشخیال بودم و همیشه همه چیز رو به فاال نیک میگرفتم! و سر همین خوش‌خیالی خیلی بد سرم اومد!! کاری به استارتر ندارم و طرفم همه‌ی خانم های سایت!!

خواهشا شش ماهی یکبار یا حداکثر سالی یه بار یه آزمایش و سونو کامل بدید که از سلامتتون مطمئن شید

خب شاید اونا درگیرش شدن میخوام هشدار بدن ولی ممنون از نظرت. اره ممکنه از همین موضوع باشه.میرم پیگیری ...

یبار بگو آره خیت بشن توام یه ایراد بگیر ازشون  😬

اول دکتر زنان برو برات سونو و آزمایش هورمونی بنویسه بعد گوارش حالا اول هر کدوم صلاحه

ایشالا ک چیزی نباشه 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
حتما پیگیرش باش همینکه شکمت بزرگ شده یه هشدار جدیه برات، اگه از یه حد بزرگتر شن و یا تعدادشون زیاد ش ...

شما پیش کی عمل میکنی کدوم شهر؟؟؟؟آخه یکی گفت موقع عمل امکان اینکه رحم در بیارن هست منم ترسیدم

یبار بگو آره خیت بشن توام یه ایراد بگیر ازشون  😬 اول دکتر زنان برو برات سونو و آزمایش هورمونی ...

اره میرم دکتر . متخصص گوارشم خوبه حالا

چون ببین رحمم ورم نکرده  اتفاقا قسمت رحم تخت تخته مثل قبل . شکمم (دور نافم ) ورم کرده.

تازه هنوز شاید ۱ ماه نشده  رفتم چکاپ کامل دادم فقط کمبود اهن داشتم همین.

طب سنتی بهم گفت نفخ شکم و‌روده تحریک پذیر داری. از رو زبونم عکس گرفت اینارو گفت. و گفت حس میکنم کبدتم‌یکم مشکل داره. من جدی نگرفتم اینجوری شد 

شما پیش کی عمل میکنی کدوم شهر؟؟؟؟آخه یکی گفت موقع عمل امکان اینکه رحم در بیارن هست منم ترسیدم

من تهران نیستم یا شهر خودمون پیش بهترین دکتر میرم یا میرم یزد برای عمل، اونجا هم شنیدم دکترای  خوبی دارن.  البته من به خاطر مشکل دیگه ای که دارم طبق نظر دکترا باید سه ماه صبر کنم و بعد جراحی شم

منم از اون دسته افرادی بودم که پست منفی گذاشتم! منم تا قبل این خیلییی خوشخیال بودم و همیشه همه چیز ر ...

عزیزممم اینجوری نگو درمان میشه.امیدوارم بهتر بشی

میدونی نمیشه تشخیص داد دلایل مختلف میتونه داشته باشه باید تحت نظر دکتر باشه شایع ترین ش اینا روده تحریک پذیر ، کولیت روده ، التهاب معده گاستریت نمیشه گف حتما مشکل رحم هستش یا ....هر چی

فقط باعث میشیم استرس بگیره 

شایدم واقعا مشکلی نداشته باشه ی چیز جزئی هستش

بله  صد درصد چکاپ مهم حیاتیه