2733
2734
عنوان

چه قدر اینجور ادما نفهم هستن _دعوای من با خالم

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 27 پست
الان من از دست اینا چیکار کنم مثلا دلسوزمه

از این به بعد تا دو ساعت زیر نظر بگیر شون ببین مریض نباشن

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از این به بعد تا دو ساعت زیر نظر بگیر شون ببین مریض نباشن

بعدا ک میدونم چی کارش کنم الان فعلا خودم ببچاره شدم باید قرص لاغری متوقف کنم شربت سرماخوردگی بخورم ک خوابالو میکنه درسم نمیتونم بخونم  

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
اخه تو گوگل خوندم که با داروهایی که هوشیاری رو پایین میاره تداخل داره

آها پس مصرف نکن.. راستی قرص لاغری خیلی عوارض داره مواظب خودت باش 

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
شما هم خیلی سخت میگیری عزیزم دو روز نهایت درس نخون قشنگ داروی سرماخوردگی بخور استراحت کن حالا کاریه ...

بنظرت دارو نخورم قطره بینی بزنم وبا بخور بدم اوکیه

بعدا ک میدونم چی کارش کنم الان فعلا خودم ببچاره شدم باید قرص لاغری متوقف کنم شربت سرماخوردگی بخورم ک ...

خیلی بده اونم وقتی که درس دارین .‌.عزیز قرص لاغری چیه یعنی چه قرصی میخوری خوبه چند وقته و نتیجه گرفتی

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
خیلی بده اونم وقتی که درس دارین .‌.عزیز قرص لاغری چیه یعنی چه قرصی میخوری خوبه چند وقته و نتیجه گرفت ...

گلوریا بد نیست اشتهارو کور میکنه با شکم خالی خوردنی بعنی قشنگ تا ساعت ۶ گشنگی نمیفهنی

اگه گلو درد داری باید داروبخوری با قطره و بخور کفایت نمیکنه بزار سریعتر خوب بشی.

الان گلوم درد نمیکنه دماغم به شدت کیپه و خلط شدید

گلوریا بد نیست اشتهارو کور میکنه با شکم خالی خوردنی بعنی قشنگ تا ساعت ۶ گشنگی نمیفهنی

از کجا بگیرم .. عوارض نداره

از کجا بگیرم .. عوارض نداره

شیشه داره توش بهت توصیه نمیکنم برای بعضیاام عوارض وحشتناک داشته من نمیتونم بهت معرفی کنم عزیزم بعدا عذاب وجدان و گناهش گردن منه 

شیشه داره توش بهت توصیه نمیکنم برای بعضیاام عوارض وحشتناک داشته من نمیتونم بهت معرفی کنم عزیزم بعدا ...

هااا