2733
2734
عنوان

من اگر مادرم چیزیش بشه منم مردم ....😭😭😭 یا امام رضا کمکم کن

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 26 پست
خدا هدایتت کنه 

همینطور شمارو هدایت کنه که کلا برداشتتون از پیامم چیز دیگه‌ای بوده!

من برای مادرتون حمد خوندم، امیدوارم شفا پیدا کنن.

پیام من در مورد نوشتتون بود که فرمودید اگر برای مادرتون اتفاقی بیوفته شماهم میمیرید

سواد که دارید انشاالله؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بچگی قوی بودن و یاد گرفتم مادرم از کودکیم مریضه اما من در اوایل جوانی پیرم ، خدا سلامتی بده به ما ...

خدا به مادر شما هم سلامتی بده عزیزم امیدوارم زودتر سلامتی‌شونو بدست بیارن  

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
همینطور شمارو هدایت کنه که کلا برداشتتون از پیامم چیز دیگه‌ای بوده! من برای مادرتون حمد خوندم، امید ...

من حالم خوب نیس عزیز جان، انقدر که حوصله دعوا با کسی رو ندارم. خدا روح پدرتون رو شاد کنه و به شما سلامتی و صبر بده، 

2731
خدا به دلت صبربده قشنگم همه ی ما یروزی قراره بریم غصه نخور الهی که جای پدرتون بهشت باشه همنشین فاطمه ...

ممنونم از لطفت و محبتت

ممنونم که وقت گذاشتید و سعی در آروم کردنم داشتید‌.

حقیقتش شرایط خیلی سختیه. متاسفانه هیچ امید و آینده‌ای برای خودم نمیبینم. 

کاش بجای صبر، از خدا برام رفتن پیش پدرمو بخواید.

سلامت باشید ایشالا

ممنونم از لطفت و محبتت ممنونم که وقت گذاشتید و سعی در آروم کردنم داشتید‌. حقیقتش شرایط خیلی سختیه. ...

قربونت برم خدانکنه الهی خدا بهت صبر بده خاک ادمو سرد میکنه ولی هیچوقت ادم فراموش نمیکنه ته دلش همیشه یه غمی هست 

الهی انقدر غرق خوشی و شادی بشی که نامردیه این دنیارو کمی فراموش کنی دنیا خیلی بیرحمه خیلی 

قوی باش خداروشکر کن برای داشته هات 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

عزیزم به خدا توکل کن و از خدا بخواه سلامتیشو و دعای معراج هر شب بخون .. تایپکامو بخونی منم پدرم تومور مغزی داشت واقعا خودمو باخته بودم ولی الان خوبه خوبه تو ام نگرتن نباش زیاد قسمت هر چیزی باشه همون میشه پس توکل کن به خدا 

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷
دعای معراج تو مفاتیحه؟ ممنون عزیزم

بزن تو گوگل دعای معراج از ته دلت بخون .. جراحی پدرم ریسک داشتش ولی موقع اتاق عمل رفتن به خدا گفتم خدایا من بابامو از تو میخوام سالم و سلامت . روزی نمیشد من گریه نکنم به هر دری زدم ولی تهش خودمو اروم میکردم میگفتم عمرش به دنیا باشه تخت هر شرایطی دوباره سرپا میشه .. واقعا خدایا شکرت که درست شد و انشالله تن مادر تو ام سلامت خواهد شد ناامید نباش خدا بخواد همه چی درست میشه .. دعای معراج رو هر شب بخون 

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷