2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی کردم بخیه هام بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 26 پست
الان ۱۱ روزه بخیه مجدد زدم ...و ۳۰ روزه زایمانم گذشته ...رفتم اینه گذاشنم دیدم بخیه هام جذبیه خودشون ...

نه عزیز اونا دارن خوب میشن همینجوریه ، مرتب عسل عالی بزن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
والا من زایمان اولم چنان عفونتی گرفتم که بیا و ببین. پسرمم کولیک داشت و اصلا فرصت نداشتم به خودم برس ...

برای منم جوش نمی‌خورد البته برای من لابیا پاره شده بود خیلی دردناک بود خیلی 

عسل خاصی می‌زدی ؟ سر دومی بزنم پس 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم جوش نمی‌خورد البته برای من لابیا پاره شده بود خیلی دردناک بود خیلی  عسل خاصی می‌زدی ؟ ...

اوه لابیا که خیلی بده

من عسل طبیعی میزدم. داداشم کندو پیدا کرده بود و عسلشو برداشته بود. از همون بهم داد. ولی عسل‌های دیگه هم خوبن. فقط شرکتی و مارک‌دار نباشن. 

اوه لابیا که خیلی بده من عسل طبیعی میزدم. داداشم کندو پیدا کرده بود و عسلشو برداشته بود. از همون به ...

حتما یادم میمونه عزیزم 😍 ممنون که گفتی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731
عزیزم هر کسی یه مشکلی رو تجربه می‌کنه فکر نکن همه وضعشون خوب بوده نه واقعا اینطوری نیست ،  بالا ...

نمیدونم چرا هر روزم شده گریه ...از روز زایمانم همش افسرده شدم چند دفعه خواستم بمیرم ولی بخاطر پسرم انگار دست پام بستن ....مادرمم تازگیا هیی حرفایی بم میزنه از گذشته همش میگه تو حسودی خواهر کوچیکتم میکنی منم میسوزم از حرفش ...کامل زجرم میده ۳۰ روزه خونه پدرمم

منم ۲۶ روزه زایمان طبیعی کردم منم بخیه هام روزه دهم باز شد رفتم دکتر پماد عسل داد گفت بزن گفت عسل طبیعی هم بزن چشمت روز بد نبینه خوب ک نشدم هیچ بدترم شدم تازه بقیه بیخه هامم باز شد انقدر درد داشتم همش میخواستم خودکشی کنم افسردگی گرفتم کارم شده بود گریه ده روز بعدش دوباره رفتم اینسری بافتو تراشید ولی گفت بخیه نمیخواد ی پماد داد الان یه هفته میشه استفاده میکنم قشنگ بخیه هام جمع شده میتونم راه برم بشینم خیلی بهترم خداروشکر

نمیدونم چرا هر روزم شده گریه ...از روز زایمانم همش افسرده شدم چند دفعه خواستم بمیرم ولی بخاطر پسرم ا ...

باور کن احساساتت کاملا طبیعیه اینکه حال روحیت بد باشه هم طبیعیه زمان بگذره همه چیز دوباره به روال قبل برمیگرده فقط لازمه خودتو ول نکنی و بابت توی حال بد موندن به خودت حق ندی ، درکت میکنم منم بعد زایمان افسردگی داشتم بارداری بسیار بدی داشتم کلش با استراحت مطلق گذشته بود توی زایمان هم قلب بچه افت میداد بعدش هم لابیا پاره شد همه شون خارج از ظرفیت اون زمانِ من بود اگر احساسات الانت تا شش ماهگی بچه ت تعدیل شد که هیچی به زندگی عادی برمی‌گردی اگر نه حتما با یه تراپیست صحبت کن بهت خیلی کمک می‌کنه 

لطفا اسم‌پماد بمنم بگو خیلی داغونم

پماد فیبرینولیزین ببین روزی چندبار خودتو با شامپو بچه بشور بعد با سرم شستشو بشور بعد خشک با دستمال نخی بعد هم سشوار بکش بعد از این پماد بزن قشنجوری بزن زخمتو پر کن من ۲۵ روز دراز کش بودم بخدا با این پماد سرپا شدم الان میتونم بشینم ب من دکترم گفت دو هفته استفاده کنم شماهم دو هفته استفاده کن