2752
2734
عنوان

کسایی که دلسوزن و متاهلن فقط بیان منو راهنمایی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 56 پست
من حالا تصمیم گرفتم مثل خودش باشم بیرون تنها رفتی قشنگ با مردها گرم بگیرم چرا اون باید هرزه باشه زن ...

بهش بگو اگه عیب نیست باشه منم دقیقا مثل تو همین کارو میکنم.فقط تهدید کن.هیچوقت خودتو بخاطر کسی پایین نیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هربار تهدید کردم کتک خودم 

شوهر منم کنجکاوه.خانوادگی اینجورن.مامانش آمار همه رو داره.خیلی کتک خوردم سر همین اخلاقش.کم کم داره بهتر میشه.فقط کوتاه نیا ازخواستت.باارامش بادلیل بهش بگو

2731
خب میگه نگاه می‌کنه.نگاه نکنه تا اونم بهش نگه.چقدر بعضیا تخصص دارن تو گول زدن خودشون و بقیه

هیچ مردی دیگه نگاه نمیکنه ؟

نگاه کردن دلیل بر هیز بودن نیست 

خانمها چشمشون به مردها نمیوفته؟

اگر شوهرش بگه هیز که خانم قیامت می‌کنه 

راه حل جلوگیری از نگاه کردن به خانم ها راهی نیست که دوستمون پیش گرفته 

بدتر حساس می‌کنه مرد رو 

از روی لج هم شده نگاه می‌کنه 

خب آیا نگاه می‌کنه یا نه؟اگه اره.چرا باید چیزی نگی؟غرورت له میشه باز سکوت میکنی؟احترام عملیه نه به ز ...

معلومه که نگاه نیمکنه

وایییییی

از فکر اینکه شخصی همچین فکری در مورد همسرم بکنه در حد انفجار عصبانیم میکنه

به پاکی و مهربونی و خانواده دوستی همسر من کمتر مردی رو دیدم

منظورم این بود که ادبیات استارتر برای صحبت با همسرشون درست نیست

گفتم این که به یه مرد بگی هیزی تا سر حد مرگ دیوونه اش میکنی

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند....
اخه میبینم وفتی چندتا دختر میبینه ی جوری نگاه میکنه 

اکثر مردا همینن شوهر خودمم همینه ولی نمیذارم پای هیزی بیشتر شاید کنجکاوی باشه خب بعضیا خیلی خوشتیپن ناخودآگاه دوس داری نگاشون کنی برعکسشم هست خود ما هم گاهی وختا یه تیپ آدمایی توجهمونو ‌جلب میکنن خب

ولی اونجور نگاهی که هوس آلود باشه رو با گفتن و دعوا راه انداختن نمیشه درستش کرد اون دیگه به ذات آدما بستگی داره.

اکثر مردا همینن شوهر خودمم همینه ولی نمیذارم پای هیزی بیشتر شاید کنجکاوی باشه خب بعضیا خیلی خوشتیپن ...

درسته من نمیتونم خودم کنترول کنم اخه میبینم خیلی از پسر هایی که با دخترا میان بیرون فقط حواسشون ب اون دختره اس نه کس دیگه ولی شوهر من حواسش ب بچه هاش یا مم نیست فقط داره دید میزنه خیلی خورد میشم

درسته من نمیتونم خودم کنترول کنم اخه میبینم خیلی از پسر هایی که با دخترا میان بیرون فقط حواسشون ب او ...

شاید واقعا قصدش دید زدن اونجوری که تو فک میکنی نیست و فقط کنجکاویه ، ببین من با شوهرم میرم بیرون نه اینکه حواسش به من اصلا نباشه ولی حواسش به همجا هس ینی همه رو زیر نظر داره من خودمم میدونم و اصلا حساس نیستم و اگه شوهرم یه دختر خوشتیپ نشونم بده بگه دختررو دیدی؟میگم آره خیلی قشنگ بود یا برعکسش منم گاهی بهش میگم وای پسررو دیدی🤦🏻‍♀️و واقعا هیچکدوممون منظور بد نداریم

من که میگم رو نگاه کردن حساس نباش وختی خودت میگی از لحاظای دیگه مرد خوبیه.

ولی خب یه مشاور قطعا بهتر میتونه مشورت بده بهت.