2733
2734
گویا فقط شما تحت تاثیر این تاریخ اید کسی خبر نداره فردا چخبره

😂😂😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قشنگ درکت میکنم اگه شمارتو نداره بهش ی پیام الکی بده ببین چی جواب میده 

پیام دادم گفتم اشتباه تماس گرفتم هوف خیلی خرررره چرا نمیدونه من دوسش دادم چرا نمیاد چیزی بگه😂😑

2731
پیام دادم گفتم اشتباه تماس گرفتم هوف خیلی خرررره چرا نمیدونه من دوسش دادم چرا نمیاد چیزی بگه😂😑

منم یبار مثه شما شدم بعدم عاشق هم شدیم کلی من نامردی کردم ولش کردم ازدواج کردم اون هنوز مجرده 

در جامعه ای که حقیقت آزاد نیست آزادی هم حقیقت ندارد ...
منم یبار مثه شما شدم بعدم عاشق هم شدیم کلی من نامردی کردم ولش کردم ازدواج کردم اون هنوز مجرده 

اوهوم🥲🥲شما با اینکه ازدواج کردی فکر اون از سرت نرفته؟

اوهوم🥲🥲شما با اینکه ازدواج کردی فکر اون از سرت نرفته؟

ن بابا بهش فکر نمیکنم این تاپیک رو دیدم افتاد یادم خندم گرفت دوران جاهلی بود 

اون اومد خواسگاریم اما من دیگه قبول نکردم اتفاقا اینقدر زود فراموشش کردم ک باورم نشد ن به اون تب تاب داغ عاشقیم ن ب این سردی و بی تفاوتی ولی چون از اقوامه میدونم مجرده