2752
2734
عنوان

بچه ها جشن تعیین جنسیت و کجا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 56 پست
خب اونا برا دل خودشون جشن میگیرن مجبور نیستن من هم راغب نیستم این جور جشن ها رو برم..البته بدم میاد ...

عزیزم شما یه وقت ورشکست نشو 😂😂 همون سبکم نبر راحت باش 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۲نفر تو باغ لازم نیست.همون رستوران رزرو کن...جایی باشه فضای باز داشته باشه که راحت باشید 

آخه تو فکرم بود دکور اینا بزنم یه دکور خیلی ساده

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم شما یه وقت ورشکست نشو 😂😂 همون سبکم نبر راحت باش

بهتره تو این شرایط گرونی هم دیگه رو درک کنیم و هرکس طبق توانایی خودش کادو ببره 

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
در اینکه آدم دست خالی جایی نباید بره شکی نیست ...ولی هزینه کنی جشن بگیری تا بفهمی جنسیت بچه چیه بعد ...

عزیزم میتونین کادو پول بدین قرار نیست چیزی بخرین حتما .. بعدم اینه که مگه جشن یا عروسی دعوت میشیم میریم کادو نمیبریم ؟ اگه با کسی خیر و شر دارین یا رقتو امد باهاشونو دوس دارین با دوزار کادو دادن نه شما بی پول میشین نه اونا پولدار ولی همون باعث میشه که طرفتون ببینه براش ارزش قائل شدین و اونم بجاش براتون جبران کنه 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توی شهر ما باغ و تالارای کوچیک هستن که برای مهمونیای جمع و جوره. اتفاقا خیلی هم فضای قشنگی دارن و لوکیشنهای عکاسی متنوع توشون ساختن. هزینش کمی از رستوران بیشتر میشه ولی خیلی شیکتر و کم دردسرتره.

ضمنا من دو تا جشن تعیین جنسیت رفتم کسی کادو نداد. آخه بچه هنوز به دنیا نیومده؛ نه جنسیتش معلومه نه حتی موندنش، کادوی بعد از تولدم که سرجاشه؛ جشنم که برای سورپرایز شدن خود والدینه وگرنه برای مردم که فرقی نداره. کادوی چی؟ به چه مناسبت؟ مثلا خوشحال شدم بچت دختره یا پسره بیا مژدگونی    

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
وای چقد چیپ مایند اید 😑😑 ولش کن من داشتم استارتر رو راهنمایی میکردم طبق تجربه خودم چون منم کسی نبو ...

چیپ مایند؟؟

شما فارسی کیلی کیلی کم؟؟؟

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
وای چقد چیپ مایند اید 😑😑 ولش کن من داشتم استارتر رو راهنمایی میکردم طبق تجربه خودم چون منم کسی نبو ...

اخه قرار نیست هر مسخره بازی که شما دراوردید ما گدا های چیپ مایند یه کادو دستمون بگیریم و استقبال کنیم ازش لعنتیای با کلاس

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
اخه قرار نیست هر مسخره بازی که شما دراوردید ما گدا های چیپ مایند یه کادو دستمون بگیریم و استقبال

عزیزم گدا اونی نیست که از بقیه انتظار چیز مفتی، اونم دقیقا پول داره و اصرار شدید هم میکنه و ندی فحش میده؟ بیخیال.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
عزیزم گدا اونی نیست که از بقیه انتظار چیزی، اونم دقیقا پول داره؟ بیخیال.

دقیقا عزیزم 

سطحش از پستاش مشخصه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
عزیزم میتونین کادو پول بدین قرار نیست چیزی بخرین حتما .. بعدم اینه که مگه جشن یا عروسی دعوت میشیم می ...

عزیزم بحث کادو نیست بحث پول هم نیست بحث اینه ما جشن نمیگیریم که کادو برامون بیارن ما جشن میگیریم تا ساعتی شادی رو هدیه کنیم به عزیزانمون حالا چه با کادو چه بی کادو