2752
2734
عزبزم برام دعا کن خیلی راحت مادر بشم 

انشاالله عزیزم 

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

خداروشکر میکنم که پسر من از نظر خواب اذیتم نکرد 

از همون نوزادی برای شیر حتی بیدار نمیشد باید ساعت رو آلارم میذاشتم 

اما انگار آرامش قبل طوفان بود از یک سال به بعد دیوونم کردی اینقدر شیطون و شر شده ماشاالله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌برامنم دعا کن مادربشم

انشالله عزیزم دلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2731
زندگیت مختل میشه ۴ ماه با همسرت به شدت سرد میشی الانم خیلی زیاده ۱۳ روزه خونه مامانتی هرچی ...

میشه ازت خواهش کنم این‌حرفا رو به یه تازه مادر نزنی؟

شرایط زندگی و توان بدنی و تجربه و مدیریت همه مثل هم نیست

قرار هم نیست کسی که پاک و متعهد باشه توی ۴۰ روز خیانت کنه به خانمش

از قدیم رسم بوده تا ۴۰ روز زائو کمک حال داشته باشه 

علم پزشکی هم تایید کرده بابت افسردگی و فشار نیوردن مادر به خودش و استراحت کردنش

همه ی بچه ها هم اروم نیست 

بعضیا خیلی پدر مادر در میارن😂

الهی تنت سلامت باشه ولی شنیدن این حرفا واسه یه تازه مادر خیلی خیلی سخت و ناجور 

التماس دعا💓

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
میشه بگی چجوری عادتشون دادی ؟؟ همین الان من دیگه لامپ خاموش میکنم ساعتای ده 

صبح نهایت ۸ و نیم خودم پا میشم که بیدار شن 

بعد ناهار ی چرت ی ساعته ی ساعت و نیمه میزنه دیگه بیداره تا ۱۰ ۱۰ و نیم ..برنامه بزرگه اینه کوچیکه هم فعلا همین منواله با این تفاوت که صبح ساعتای ده اینجوری ی ۴۰ دقیقه ای میخوابه

من دبگه از ۹ خاموش میکردم الانم همینطورم میرفتیم واسه خواب پسرم میلشم نباشه به خواب ی ساعت نهایت ورجه وورجه میکنه صحبت میکنه تهش خوابش میبره اینجوری نیست که تا وفتی خوابش نیاد بشینیم پای تلویزیون و... ساعت خواب خاموشیه خوابشم نباد مهم نیست بعد یکم شیطنت میخوابه کم کم بدنشون عادت میکنه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
میشه ازت خواهش کنم این‌حرفا رو به یه تازه مادر نزنی؟ شرایط زندگی و توان بدنی و تجربه و مدیریت همه م ...

مرسی عزیزم ❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبح نهایت ۸ و نیم خودم پا میشم که بیدار شن  بعد ناهار ی چرت ی ساعته ی ساعت و نیمه میزنه دیگه ب ...

مرسی عزیزم ❤️🫂 ممنون تجربت رو در اختیارم گذاشتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40