2733
2734
آره واقعا من سه تا دارم سومی تازه ۲۸ روزش هست من خستگی همه اینا به جون میخرم تنها چیزی که من واذیت م ...

منم خیلی دعوا میکنم عروسمون گفت خاله بی محلشون کن ودخالت نکن ...این کارو کردم خوب تر شدن سعی کن دخالت نکنی مگه کتک کاری کنن خطرناکه ببوسشون یه کاری کن آروم شن

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

مادری یعنی اوج احساس وعشق که گاهی با بزرگ شدن‌و ازدواجشون ممکنه یکطرفه بشه متاسفانه 

بدور باشه الهی نعمت سلامتی بچه ها ومادرها کامل  اون مادرایی که با فرزند بیمار لاعلاج یا سخت علاج امتحان میشن چه صبری وچه روح بزرگی دارن

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی دعوا میکنم عروسمون گفت خاله بی محلشون کن ودخالت نکن ...این کارو کردم خوب تر شدن سعی کن دخال ...

پسرم ۱۲ سالشه دخترم ۱۰ سالشه هر راهی بگی رفتم فایده نداره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2731