2733
2734
صبر کن بقیشم بگم دانلود نکن😂 یجوری رید به من ک تا عمر دارم نمیرم سمت پسری گوشیمو یکماه گرفت منی ک ...

کتک چی؟ کتکت نزد؟ 

هنوزم میخوام دانلود کنم 

اخه میدونی چیه 

اگ بابای من بود و من بودم الان روحم خاننده خاموش نینیسایت بود

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدا قضیه ماله تازکیا هست

آره 

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...
2731
کتک چی؟ کتکت نزد؟  هنوزم میخوام دانلود کنم  اخه میدونی چیه  اگ بابای من بود و من ب ...

چیزی نیس بابات یه ذره خشنه😂😂 نه کتک نزد ولی کتک میزد بهتر بود تا این رفتارا 

روانشناسی🦋

بچه ها آقاجانم میگه بعضی شبا که میره سر زمین شالی و جنگل ...اجنه با اسم صداش میزنن و بعضی وقتا به طرفش سنگ هم پرتاب میکنن ولی چون خیلی باایمان نمیترسه و سوره ناس رو بلند میخونه که اجنه میرن پی کارشون من اگه باشم از ترس سکته میکنم😵‍💫