2733
2734
عنوان

پرستار یا دانشجو پرستاری داریم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 19 پست
والا برا ما اینجوری نبود تو طرح از اول باید خودمون کار میکردیم تازه چند برابر بقیه

اره خب ما هم همینطوری ایم ولی اگ بگیم بلد نیستیم سونداژ کنیم یا فلان کار رو انجام بدیم همکارمون میاد کمکمون بهمون یاد میده

من حتی به فکر انصرافم افتادم ولی به روزایی که حالم خوبه فکر میکنم منصرف میشم ولی می‌دونم این استرس ی ...

همیشه آرامش خودتو بذار تو اولویت دو ترم آخر خیلی مهارت بالا تر می‌ره اما اگه کلا می‌ترسی و دوست نداری خودتو اولویت بذار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه آرامش خودتو بذار تو اولویت دو ترم آخر خیلی مهارت بالا تر می‌ره اما اگه کلا می‌ترسی و دوست ندار ...

آره منم تصمیم گرفتم تا ترم ۸ برم ببینم چی میشه حتی از ترم 6 میخوام کار دانشجویی بردارم که دستم راه بیوفته ولی اگه دیدم دارم اذیت میشم کنکور میدم برا رشته ای که بالینش سبک تر باشه مثل کارشناسی رادیولوژی  

آره منم تصمیم گرفتم تا ترم ۸ برم ببینم چی میشه حتی از ترم 6 میخوام کار دانشجویی بردارم که دستم راه ب ...

سعی. من تو کارآموزی ها کنار استادت بری رگ بگیری نترس نهایتش مریض فحشت میده😂 بعد من خودم تو کارآموزی ها میگفتم تنها میخام برم سر مریض کسی باهام نیاد برعکس بچها که چند نفری میرفتن اینجوری زود راه افتادم اما ترم شش که همش کارورزی بود خیلی بهتر راه افتادم. در کل شغل بیخودیه 😬 

2731