2752
2734
هردو تو یه سطحن هیچکدوم از اونیکی سر تر نیست ملاکت فقط قیافه نباشه به همه چی فکر کن همه جوانب رو بس ...

من ریدم .... الانم با جوابا خیلی ناراحت شدم سمت راستی رو بخاطر چمی رد کردم چون ویای اومد خواستگاریم با چپی دوست بودم چشم جز اون هیچکی رو تدید ولی الان هر دورو از دست دادم

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ریدم .... الانم با جوابا خیلی ناراحت شدم سمت راستی رو بخاطر چمی رد کردم چون ویای اومد خواستگاریم ...

خودت از نظر قیافه با کدوم بیشتر  همسطحی

واااا

چجور ادمی بود چپیه؟؟؟

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731
خودت از نظر قیافه با کدوم بیشتر  همسطحی واااا چجور ادمی بود چپیه؟؟؟

چپیه خیلی خوب بود پسر پاک ساده بی ریا نظامی بود رو پاهای خودش وایساده بود اخلاقشم خوب ولی من چشامو عشق کور کرده بود بعد فهمیدم سمت راستیه چه مارمولکیه هم خیانت کرد هم پر ادعاست هم کار ثابت نداره هم خانوادش با من مخالف...

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد
چپیه خیلی خوب بود پسر پاک ساده بی ریا نظامی بود رو پاهای خودش وایساده بود اخلاقشم خوب ولی من چشامو ع ...

پس چرا با چپی تموم کردی

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
فک کنم جا ب جا گفت راستی‌ بور بود چپی مشکی  مشکی خیانت کرد فکر کنم

عه واقعا