2752
2734
عنوان

همکلاس دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 19 پست

دوست پیدا کردن به رفتار خود آدمه  سعی کن باهاشون یکم گرم بگیری و خاکی رفتار کنی جذبت میشن ..

من خودم ترم ۲ هستم ولی نه تنها کلاس خودم بلکه دوستای صمیمی از ترم ۶ و ۷ رشته های ریشه هم دارم 😂 با کل دانشگاه هم که سلام علیک کلا اکیپ زیاد خودم نیست حالا مثلا دو نفر یا سه نفر باشین اوکیه ولی بیشتر اصلااا خوب نیست من تجربه کردم و ازش اومدم بیرون 😑

پس با این اوصاف احتمالا حسادت میکنن بهت

اره دیدن چندتا از پسرا فالوم کردن حقیفتا دوتاشونم انگاری ازم خوششون اومده بود ولی خب من نه از نطر اونا پسرایه خوبی بودن 😄 بعد چند تا پسر که فالوشون کردن اونم واسه مسخره بازی دیگه محل ندادن دوباره 😐خیلی بدم میاد ازشون قصد رل زدن دارم با یکی تو دانشگاه هنوز کسی که خوب باشه رو پیدا نکردم احتمالا یه چند ترمی طول بکشه 

کجای کاری پری خانم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست پیدا کردن به رفتار خود آدمه  سعی کن باهاشون یکم گرم بگیری و خاکی رفتار کنی جذبت میشن .. م ...

موضوع اینه مثه اینکه به خاطر منافعم دورم جم میشن و انگار حسودیشون میشه به من 

کجای کاری پری خانم 😂
اره دیدن چندتا از پسرا فالوم کردن حقیفتا دوتاشونم انگاری ازم خوششون اومده بود ولی خب من نه از نطر او ...

وای پس همونه 😂😂

منم یکی از پسرای کلاس بهم اعتراف کرد ولی ب هیچکدوم از دوستام نگفتم این چیزا رو واقعا نباید براشون بازگو کرد داستان میشه

و یه نصیحت اگه خواستی وارد رابطه شی دور هم رشته ایاتو خط بکش، اگه بعدا کات کنید یا ب مشکل بر بخورید تو طول ترم دیگه چشم دیدن همو ندارید😅

برگرفته از تجارب دوستانه

2731
وای پس همونه 😂😂 منم یکی از پسرای کلاس بهم اعتراف کرد ولی ب هیچکدوم از دوستام نگفتم این چیزا رو وا ...

اوهوم تو کلاسمون کسی چشممو نگرفته جز یکی که اونم از من خوشش نمیاد البته من بهش نخی ندادم ولی خب میفهمم از یه چیزایی  در نتیجه کلا باهم رشته ای هام نمیپرم 

کجای کاری پری خانم 😂