2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم اسم مشابه خبلی دوست داری و قشنگه

ولی سعی کن یکم متفاوت بگذاری

بچه های من اسماشو شبیه هست تو کلاس همیشه بهشون میگن دوقلوها. ولی ی دوقلوی دیگه اسماشون شبیه نیست هر کدوم شخصبت شون مستقله

2731

ماهلین قشنگه ولی موقع صدا زدن ه تلفظ نمیشه‌..آیلین و هایلین هم خیلی شبیه...فامیلیشون جیه؟؟اگ دوست داری بگو

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

ماهلین حذف کن تو رو خدا ماهلین اینجا آنجا همه جا 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

دوقلوهایی ک دیدم

نیاز و نواز

حورا و نورا

طناز و آیناز

شیرین و شُکرانه

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
میدونم اسم مشابه خبلی دوست داری و قشنگه ولی سعی کن یکم متفاوت بگذاری بچه های من اسماشو شبیه هست تو ...

ببخشید ولی جدیدا همه اسم بچه های خانواده شبیه همن ....من که این پسرام نوید و پارسا هست ...به هرکس میگم میگه چرا شبیه نیست😂