2752
2734
عنوان

میخوام از شوهرم جدا بشم ولی مطمئن نیستم کسی هست باهام همفکری کنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 24 پست

ببین عزیز اصلا زود و احساسی تصمیم نگیر 

زندگی ۲۰ ساله با دوتا دختر رو که نمیشه الکی برباد داد 

هر شهری که هستی بگرد بهترین روانشناس خانواده درمانگرش رو پیدا کن و مشاوره بگیر 

یکی دو جلسه خودت برو بعد هم دوتایی با شوهرت برید 

با کمک مشاور بهترین تصمیم رو بگیرید 

این طوری هیچ وقت از تصمیمت پشیمون نمیشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر دخترت طلاق بگیر .چون س وقت عادت کنه به این رفتار چی .شخصیتش که خورد میشه که هیچ بعدش وقتی بزرگ ...

ممنونم عزیزم الان هم که اصلا حرفی از جدایی نزدم اصلا بچه ها رو‌نمیبینه اگر با هم قهر نباشیم که یه سلامی به طفلیا میده اگرم که قهر باشیم که کلا خوابه تا فردا واقعا نمیدونم در همین حد بودنش هم برای بچه ها لازمه ؟چون دختر هستن 

فقط میترسم از اینی که هست بدتر بشه

2731
قبل از اینکه ایدز بگیری ازش جداشو فقط بچهاتم ببر حتما  نزار برا این   مادر بودن ب همه ...

نه از نظر ارتباط جنسی که مطمئنم ازش اهلش نیست ولی اسمشو‌میزارم شیطنت

اگر قرار به رفتن باشه خودمم رو بردن بچه هام بیشتر موافقم با اینک خیلی سختم میشه

دوسه تا خونه رو بفاک داد با بی عقلیش خدا هدایتش کنه چند سالتونه واقعا نمیدونم عزیزم امیدوارم هرچ ...

واقعا دیگ سرپا شدن سخته شاید اگر انگیزه داشتم بازم دوست داشتم کنارش باشم با هم میساختیم ولی الان خسته ام 

۴۳سال

ببین عزیز اصلا زود و احساسی تصمیم نگیر  زندگی ۲۰ ساله با دوتا دختر رو که نمیشه الکی برباد داد& ...

من خودم رفتم چند بار پیش مشاور ولی همسرم خیلی قبول نداره و یکبار به اصرار بردمش طوری رفتار کرد که انگار رفتیم دادگاه برای طلاق انگار جنگ بود فقط میخواست منو متهم کنه و دنبال علت برای مشکلاتش در دیگرانه و خودشو عاری از هر مشکلی میدونه