2733
2734
عنوان

فردا میرم سونو NT

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 22 پست
چون بیشتر نگران سلامتیشونم

خوب هیچ مادری مسلما بچه ناسالم نمی‌خواد و اولویت منم سلامتیشه اما زایمان و بزرگ کردن بچه و تعداد زیاد آوردن بچه سخته

بخاطر همین دوست دارم یه دختر و یه پسر داشته باشم و دیگه نیارم بازم هرچی مصلحت خداست

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
خوب هیچ مادری مسلما بچه ناسالم نمی‌خواد و اولویت منم سلامتیشه اما زایمان و بزرگ کردن بچه و تعداد زیا ...

اره توکل به خدا، منم ۱۳ هفته ام

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ۱۲ و دو‌روز رفتم قطعی نگفت با تردید گفت پسره دوباره گفت سیزده هفته بیا قطعی بگم که گفت پسره

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2731
من ۱۲ و دو‌روز رفتم قطعی نگفت با تردید گفت پسره دوباره گفت سیزده هفته بیا قطعی بگم که گفت پسره

یعنی منم اگه سیزده هفته برم بهتره؟

یعنی منم اگه سیزده هفته برم بهتره؟

نه واسه سونوی ان تی دوازده هفته و چند روز برو سیزده هفته دیره

ولی واسه جنسیت سیزده چهارده دیگه معلومه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
نه واسه سونوی ان تی دوازده هفته و چند روز برو سیزده هفته دیره ولی واسه جنسیت سیزده چهارده دیگه معلو ...

سونو ان تی دقیقا چیو نشون میده؟برای سلامتیشه؟؟؟

سونو ان تی دقیقا چیو نشون میده؟برای سلامتیشه؟؟؟

ان تی همون مایع پشت گردن بچه رو نشون میده که اگه از حد نرمال بالا تر باشه سندرم داون داره توی هفته سیزده دیگه اون مایع جذب میشه نشون نمیده

بعد علاوه بر اون دوتا دست دوتا پا قلب تیغه بینی جمجمه کلیه و معده هم چک میشه بعضی وقتا جنسیتم میگن ولی قطی نیست ۱۸ هفته با سونوی آنومالی دیگه قطعی مشخصه

من دکترم دوازده هفته که رفتم چون خیلی مشتاق بودم بفهمم چیه قطعی نگفت بخاطر همین گفت هفته بعد رایگان بیا سونوت کنم بهت میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40