2733
2734
بارداری 

زن و شوهر رسمی و شرعی بودن دیگه زود تر عروسی بگیرن برن سر زندگیشون درسته مراقبت نکردن اما فرار هم معنی نداره دو سالشونه مگه /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرار نمیخواد عزیزم اون پسر اگه  عرضه داشته باشه عروسی میگیره سریع حالا یا بزرگ یا کوچیک

خب تومحرم ماه باردارشد بعدشم صفر اومد ولی عروسی گرفتن فقط بخاطر اینکه فردا بچه به دنیااومد نگن از کجا اومد بگن محصول فرارمونه

خب نسبت به هرکدوم جدا بگید هم واسه فرار کرده بعد ۴ یا۵ سال عقد هم واسه کسی که بدون عقد فرار کرده جدا ...

هر دوشون کارشون اشتباهه، ما که شوهرمون با التماس و کلی مراسم راصی مون کرده به ازدواج همه جور حرف شنیدیم، وای به حال اینجور دخترها

2731

اونیکه تو عقد فرار کرده ظاهرا خیلی تحت فشار بودن وگرنه اصلا معقول نیست وکسی که تو دوستی فرار کرده عقلشو بکار ننداخته طبیعتا به عواقب کارش فکر نکرده و ابنکه ممکنه هزارتا بدبختی سرش بریزه که غیر قابل جبرانه یا کلا کم عقله که چنین پیشنهادی داده یاچنین پیشنهادیو قبول کرده  

زن و شوهر رسمی و شرعی بودن دیگه زود تر عروسی بگیرن برن سر زندگیشون درسته مراقبت نکردن اما فرار هم مع ...

طفلی مادرشوهرش بعدش بلا نبود سر دوست من نیاره همه جا رفت پخش کرد جریانو

بارداری 

😂مردی که بخوادبخاطراین قضیه فرارکنه مردزندگی نیست مردواقعی وای میاسته پای کاردستیش وعروسی روراه میندازه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
طفلی مادرشوهرش بعدش بلا نبود سر دوست من نیاره همه جا رفت پخش کرد جریانو

تقصیر پسر خودش بوده نتونسته جلوی خودشو بگیره عجبا 

چقدر بعضیه خر تشریف دارن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
اونیکه تو عقد فرار کرده ظاهرا خیلی تحت فشار بودن وگرنه اصلا معقول نیست وکسی که تو دوستی فرار کرده عق ...

خب همو دوست داشتن پسره هم پولداره منتهی توروستا زندگی میکنه اول فرار کردن بعد اومد خواستگاری زبون پسره هم دومتر شده پسر دوستم طفلی رفته یکیو باقمه زده چون خواهرش خونه اونا بوده سر طرف بخیه برداشته

خب تومحرم ماه باردارشد بعدشم صفر اومد ولی عروسی گرفتن فقط بخاطر اینکه فردا بچه به دنیااومد نگن از کج ...

بعد فرار  عروسی گرفتن، به نظرم اگه عاقل باشن به خونواده هاشون برمیگردن ولی اگه به خاطر دخالت خانواده فرار کردن با خانواده ها رفت و امد کنن کم و اجازه هیچ دخالتی ندن 

تقصیر پسر خودش بوده نتونسته جلوی خودشو بگیره عجبا  چقدر بعضیه خر تشریف دارن

اره کلی ابروی دوستمو بردن بی شرفا بچه ی دوستمم قبل عروسیش سقط شد ۱۵ هفته بعدش همه جا پخش کردن که خودش رفته بامادرش کشته بره طلاق بگیره مهریه شم پای خون نوه مونه درحالیکه طفلی زنگ زده بود بهم کلی گریه میکرد بخاطر عفونت کیسه ابش نشتی داد دکتراهم سقطش کردن

بعد فرار  عروسی گرفتن، به نظرم اگه عاقل باشن به خونواده هاشون برمیگردن ولی اگه به خاطر دخالت خا ...

مادر دوستم پیشنهاد فرار داد بخاطر اینکه بعدا پشت سر نوه اش خُدایی نکرده حرف نباشه