2733
2734
عنوان

دختره بدجوری مسخرم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 23 پست

راست میگ تو الان بلدی im و iv چیه؟؟؟ هرچقدرم درس خونده باشی این اصطلاحاتو نمیدونی و باید بگذرونی دورشو

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
حساس نیستی گلی ؟ توهینی نکرده.سخت نگیر

خب مسخره کرده دیگه میگه از شال و روسری بلند نشی بری یعنی تو به فروشنده ای و شغلت مساوی است با.....

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی خیلی بی ادبیه روم نمیشه😢

بگووو

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
راست میگ تو الان بلدی im و iv چیه؟؟؟ هرچقدرم درس خونده باشی این اصطلاحاتو نمیدونی و باید بگذرونی دور ...

خب چرا به حالت خنده و مسخره باید بگه وگرنه خودم میدونم باید دوره دید هیچی بلد نباشی چجوری باید بری

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
خب مسخره کرده دیگه میگه از شال و روسری بلند نشی بری یعنی تو به فروشنده ای و شغلت مساوی است با.....

اخه اون مال وقتیه که کار خودش خیلی بالاتر باشه مثلا متخصص و استاد دانشگاه باشه ،همونا هم اگر اعتماد به نفست بالا باشه و دیدگاه و افکارت فراتر از این مادیات و تعلقات باشه نباید برات خاص باشه.کلینیک مگه چیه یا خود تزریقات.این شغلها اکثرا تو یه سطحن.خودت رو کم  نبینی این حرف زشت نیست.منطقیه که اون کار مهارت خودشو میخواد اینم مهارت خودش درست میکه باید دوره ببینی و مدرک هم داشته باشی

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
خب چرا به حالت خنده و مسخره باید بگه وگرنه خودم میدونم باید دوره دید هیچی بلد نباشی چجوری باید بری

اره لحن خیلی مهمه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...