2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شک داری بذار صبح که بیدارشدی باز تست بده.

از دیروز صد بار مردم و زنده شدم

ببین 28اسفند ماه رابطه داشتم دوم فروردین پریود شدم

اما چون پریودیم نامنظمه همراه دو روز زودتر پریود میشم 

الان ک ی ذره حالت تهوع و ... داشتم بی بی زدم 

میشه دو روز بعد رابطه پریود شد اما بعدش تخمک گذاری انجام شه؟؟؟؟

از دیروز صد بار مردم و زنده شدم ببین 28اسفند ماه رابطه داشتم دوم فروردین پریود شدم اما چون پریودیم ...

نمیدونم فکرنکنم.نهایت برو ازمایش خون بده تا خیالت راحت شه‌.از این به بعدم دو روش جلوگیری داشته باش که اینطوری استرس نگیری

نمیدونم فکرنکنم.نهایت برو ازمایش خون بده تا خیالت راحت شه‌.از این به بعدم دو روش جلوگیری داشته باش ک ...

یعنی اگ مثبت باشه بدبخت میشم

پارسال هم ناخواسته باردار شدم سقط کردم چهار ماه زجررررر کشیدم (دائم پریود بودم) و کلی فشار روحی از سمت همسر و خودم و عذاب وجداااان 

اصلا نمی‌دونم چرا هروقت من رابطه کامل(آب منی وارد میشه ) دارم و روش پیشگیریم انجام میدم ولی باردار میشممممم

قرص اچ دی روزی دو تا سروقت 

خب هم قرص بخور هم کاندوم استفاده کنین اینجوری یکیش خطا بده چیزی نمیشه.چون قرص هم ۱۰۰درصد نیست اگه با داروهای دیگه هم تداخل پیدا کنه ممکنه باردارشی

خب هم قرص بخور هم کاندوم استفاده کنین اینجوری یکیش خطا بده چیزی نمیشه.چون قرص هم ۱۰۰درصد نیست اگه با ...

ماه اسفند بیار پیشگیری طبیعی نداشتیم اونم ی دوره اچ دی خوردم روزی دوتا همون روز آخر بود ک روز بعدشم دوتا اچ دی واسه اطمینان خوردم ک چند روز بعدش ک پریود شدم خیالم راحت بود تا الان ک چند روزه حالت تهوع دارم و غذا ها همشون برام بی مزه شدن و میل ب چایی و ترشی دارم و پاهامم یخه همیشه