2752
2734
تاپیک اخرمو بخون ماشینم خریدم عزیزم خودمم کارمندم ۲۷سالمه آزمون رسمی بانک به اون سختی قبول شدم ولی ت ...

زیاد خودتو اذیت نکن گلم 

بلخره قبول میشی 

هیچ چیز سختی نیس ، متاسفانه بعصی افسرا الکی سخت میگیرن 

بخدا منم دلم میخواد گواهیناممو برم آتیش بزنم 

وقتی تو جا کارتیم میبینمش حالم خراب میشه 

ایکاش نمیگرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم از هم میپاشه همش منتظره باباش برگرده 😭 خدا بدل تو هم ارامش بده . یهچیزی بگم برا بابات نماز قضا ...

من همه چی مو ازدس دادم زندگیمو شهرمو خانوادمو بچه هامو همه قید منوزدن توشهرغریبم ی سال نیم بچه هامو ندیدم یسره روانی شدم 

زیاد خودتو اذیت نکن گلم  بلخره قبول میشی  هیچ چیز سختی نیس ، متاسفانه بعصی افسرا الکی سخ ...

واقعا آدم میمونه من ماشین دارم گواهی نامه ندارم شما برعکس همش آدم باید ضد حال بخوره حالا من میگم بدرک همینجوری میرونم ولی شوهرم همش استرس داره که تصادف نکنم یا اتفاقی برام نیفته ماشین خودمم هست چون نو گرفتم دلم میسوزه 

2731
واقعا آدم میمونه من ماشین دارم گواهی نامه ندارم شما برعکس همش آدم باید ضد حال بخوره حالا من میگم بدر ...

اره بخدا آدم تو کار خدا میمونه 

ولی من مطمئنم هم من هن شما به اون چیزی که میخوایم می‌رسیم،  خدا هست🥰 همین کافیه برای هرکسی 

انشالله شماهم زودتر قبول میشی

من همه چی مو ازدس دادم زندگیمو شهرمو خانوادمو بچه هامو همه قید منوزدن توشهرغریبم ی سال نیم بچه هامو ...

خدا کمکت کنه تهش هممون میمیریم منتها ما از عمرمونم با یسری غصه ها کم شد