2733
2734
پرو میشه

ربطی نداره عزیزم تو واس اینک پرو نشه کم توجهی کنی اونم با توجه ینفر دیگ میره سمت اون الانم ما ک علم غیب نداریم ممکنه بعضیا برن تو فاز خیانتو اینا حالتو بد کنن بنظرم زنگ بزن دلیلشو بمرس مث ی ادم بالغ این بچه بازیا رو هم بزار کنار ک اول اون پی بده و من پی ندم پرو نشه واینا...البته نظر شخصی من اینه هرکسی یطور فکر میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی نداره عزیزم تو واس اینک پرو نشه کم توجهی کنی اونم با توجه ینفر دیگ میره سمت اون الانم ما ک علم ...

نه عزیزم من زیا دادم این چند روزه بازم بدم پرو میشه

2731
آره واقعا منم نمیدم دیگ

نمیدم که جوابشم نباید بدی

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
مگه قرار همه تایم باهمدگ چت کنید یا کنار همدگ باشید عزیزم 

همه تابم نه ولی تو رابطه آشنایی اگر قرار باشه در روز به بار پیام بدن به هم چجوری میتونن رو هم شناخت پیدا کنن که رابطه رو ادامه بدن یا نه

اینجوری چشم میبنده باز میکنه میبینه یکسال پاشو گذاشته تو رابطه ای که سر جمع دو هفته طرفو ندیده 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد.