2752
2734
حداقل ۲۰ دقیقه  اما حقیقتش بنظرم تایم کمیه چون به مرور هر چی می‌ره جلوتر تمرینات جلسه قبل هم ه ...

عزیزم شرمنده زیاد سوال میپرسم ولی من الان تو خوابگاهم و نمیتونم با صدای بلند تمرین کنم 

این تمریناتش با صدای بلنده ؟

بعد عزیزم فیلم هایی که میفرستی فقط پشتیبان میبینه؟ یا مثلا فیلم های شما رو هم به عنوان هنرجو تو پیج ...

موقع ثبت نام یه فرم آنلاینی داده میشه که آیا رضایت به گذاشتن فیلمتون تو گروه دارین یا نه حالا به هر دلیل مذهبی خانوادگی شغلی و..

اگه رضایت بدین و قبول کنین تو گروه هنرجوها گذاشته میشه اگر خیر فقط برای پشتیبان که برای خانم ، پشتیبان خانم و برای آقا پشتیبان آقا هس

ویدیو ها هم باید با حجاب و جوری باشه که تو جامعه حاضر میشین

اون ویدیوهای رضایت از دوره هم بعد دوره از هنرجوها می‌خوان که در صورت تمایل یه ویدیو کوتاه ۱۵ ثانیه ای از خودشون بگیرن و نظرشونو راجب دوره بگن که خود اون فرد می‌دونه که قراره تو پیج عمومی گذاشته بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم شرمنده زیاد سوال میپرسم ولی من الان تو خوابگاهم و نمیتونم با صدای بلند تمرین کنم  این تم ...

برای بخش صدا سازی بله 

که البته صدا سازی که شیکسازی صدا باشه و داد و فریاد و تکنیک های سگی و اینا نیس 

صدا سازی برای شفاف و سلیس و واضح صحبت کردنه 

2731