2733
2734
عنوان

کاش میتونستم کاری کنم مامانم بخنده

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی مهربوننن🥰🥰

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم

پدر مادر وقتی خوشحالن که بچه هاشون خوشحال باشن، خوشبخت باشن ،مشکل بچه ها غصش بیشتر مال پدر مادراس

وگرنه که اونا توقعی از دنیا ندارن ،خواسته های عجیب ندارن، بلند پرواز نیستن ،حس خیلی قوی هم دارن حتی اگه نگی مشکل داری ببیننت یا صداتو بشنون میفهمن. دورشون بگردم که همه چی تو دلشون نگه میدارن😥

2731
چون توی زندگیم مشکل دارم و از ناراحتی من ناراحته

من مشکلاتمو بهشون نمیگفتم

ی مشکل خیلی بزرگ افتاد تو زندگیم که نمیشد پنهان کنم اما وقتی پیششون بودم خودمو میزدم به خوشحالی که فکر نکنن از زندگی جدیدم ناراضیم یا غصه میخورم

اما شبا فقط خدا میدونست ک چطوری صبح میشد برام

تنها کاری ک از دستم برمیومد این بود ک غصه هامو نگم از خوشیام بگم بخاطرشون روحیمو حفظ کردم به زندگی برگشتم به عشق پدر و مادرم

پدر مادر وقتی خوشحالن که بچه هاشون خوشحال باشن، خوشبخت باشن ،مشکل بچه ها غصش بیشتر مال پدر مادراس & ...

درسته

چون خوشبخت نیستم از ناراحتیشون رنج میبرم

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
من مشکلاتمو بهشون نمیگفتم  ی مشکل خیلی بزرگ افتاد تو زندگیم که نمیشد پنهان کنم اما وقتی پیششون ...

چه خوب🥰🌸💞💋🤲 ان شاء‌الله همیشه موفق و عاقبت بخیر باشی

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه