2752
2734
عنوان

چنتا رمان قشنگ بهم معرفی کنید🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 23 پست

عابر بی سایه

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
ممنون بخاطر معرفیت😘😘 حوصله ندارم برم تو کتابفروشی بعد از رو حدس و گمان یا پیشنهاد کتابفروش بخرم و ...

خواهش می‌کنم عزیزم😘🌺، می‌تونید معرفی کتاب‌ها رو از اینترنت جستجو کنید که مطمئن بشید مورد علاقه‌تون هستند. 

کتاب غریبه‌آشنا و همدم خاطره‌ها هم خوب بودن. 

البته من اینها رو سالها پیش خوندم، نمی‌دونم نظر امروزی‌ها راجع بهشون چیه، کتاب کسی می‌آید هم بدنبود، به صورت رایگان می‌تونید از اینترنت دانلودش کنید🌺

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید خیلی خوبه،  راجب تله های زندگی توضیح میده و راه حل و تمرین ...

ممنونم❤🤍

این کتاب معرکه هستش و خیلی کاربردیه‌ و توی شناخت 

اشتباهات‌ تکراری که غیر عمدی انجامش میدیم کمک میکنه  

تازگی ها خوندمش‌ و ریشه بعضی از مشکلاتم ‌ رو فهمیدم که 

منشأ اونها چند طرحوارههایی هستن که دارم

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم 🥲
2731
کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید خیلی خوبه،  راجب تله های زندگی توضیح میده و راه حل و تمرین ...

اره کتاب خوبیه 

انلاین سفارشش دادم منتظرم برسه ک بخونمش😍

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
چرا اتفاقا کتاب های روانشناسی و زندگینامه و ادبیات رو خیلی دوست دارم  ممنون میشم اگر معرفی کنی ...

وضعیت اخر کتاب خوبیه و با خوندنش بهتر میتونی ادمارو بشناسی.

کتاب همه چیز ب فنا رفته نوشته ی مارک منسن هم خیلی کتاب خوبیه

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒