2733
2734
عنوان

عروس بلوچ شدنم خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 27 پست

نه فک میکنم همشون اینجوری هستن 

آخه دختر عموم زن ی بلوچی شده بود چهار تا برادر شوهر داشت ی خواهر شوهر

برادر شوهر اولبش  بهش ۲۰ میلیون داد

دومی یک سرویس طلای گرون قیمت

سومی چهارتا النگو.

چهارمی ی سینه ریز 

خواهر شوهرشم یک دستبند

با اینکه دختر عموم اخلاق ندارع اما میزارش رو سرشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسم دو زنه ندارن تو فامیلاشون عزیزم ؟ زناشون شاغلن یا خونه دارن ؟  همه ی مرداشون لباس بلوچی م ...

بلوچ نیستم ولی اطلاع دارم

بعضی ها تک همسر ولی بعضی هاشونم چند تا دارن

خیلییی کم پیش میاد شاغل باشن، تک و توک

اره بیشترشون لباس محلی خودشون رو دارن

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
2731
رسم دو زنه ندارن تو فامیلاشون عزیزم ؟ زناشون شاغلن یا خونه دارن ؟  همه ی مرداشون لباس بلوچی م ...

رسم دو زنه دیگه زیاد وجود نداره ،زنا هم خیلیا شاغلن خیلیام خونه دار ینی بستگی به خانواده و نیاز اون شخص داره ،اره مردا ۹۸ درصد لباس بلوچی میپوشن داخل استان

والا منکه چندین تا بلوچ می‌شناختم همینجور لارج بودن همیشه میگفتم چقد خوشبختن چقد پولدارن اینجوری خرج می‌کنن همیشه کباب پزون  و سر و گردنشون پر طلا بود بعدها فهمیدم همشون خلاف کارن و مواد سنگین جابه جا می‌کنن وگرنه اینجور حرج کردن‌ها با پول حلال تو این دوره بعیده......

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
یعنی چی همشون خلافکارن😐😐خیلیام از راه حلال پولدارن،

یعنی همون که خودت فهمیدی که جواب دادی 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 

بدون همون‌طور که باهات برخورد میکنن ازت انتظار هم دارن 

تاپیکای قبلتم خوندم جواب اونارو هم اینجا بهت میدم

حالت خوبه ؟ بعد از دو سال دوستی و یه ماه نامزدی یاد اینا افتادی......

بنظرم اگه دایم نظرت عوض میشه همین الان به طرفت بگو

اصلا تا حالا زاهدان رفتی ؟ رفتی تو خونه هاشون ؟ بعدا میتونی سبک زندگی و رسم و رسوماتشونو تحمل کنی ؟ اصلا از خط قرمزی اونچع که براشون مهمه که زن نباید انجام بده پرسیدی ؟

بعدا نری سر زندگی بگی نمی‌دونستم اینقدر زندگی باهاشون سخته.... 

تاپیک بزنی الن و بلن....

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

سلام عزیزم خوشبخت شین انشاالله منم دوست بلوچ دارم خیلی دوستشون دارم از مهممان نوازیشون نگم 

فقط یه سوال؟ ‌دیناتون باهم متفاوته چیکار کردین؟

سکوت کردم غرورم نشکنه !غرورم نشکست اما قلبم نابودشد🩶.              

عزیزم برادر شوهرام نه یه زن دارن فقد دوس ندارن 

من که خودم قراره شاغل بشم همسرم کاری نداره 

اره هر دو لباسو میپوشن بیشتر باوچی