2733
2734
عنوان

خدا چیکار میکنه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 81 پست
درد دل نمیکنم باهاش  بهش فحش میدم  نفرت دارم ازش

ببخشید که من وارد بحثتون میشم 

بچه ها وقتی یه مشکلی براشون پیش میاد اکثرا سر مادر خالی میکنن نمیدونم چرا احساس میکنم شما نکه اعتقاد نداشته باشید بلکه گره افتاده تو کارتون و کسی نزدیک تر  از خدا ندارید 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید که من وارد بحثتون میشم  بچه ها وقتی یه مشکلی براشون پیش میاد اکثرا سر مادر خالی میکنن ن ...

خواهش میکنم

بله من تنها هستم و کسی رو ندارم

کاش خدا هم به اندازه مادر ها مهربان بود

مادر هیچ وقت بچش رو خوار و ذلیل نمیکنه اما خدا من رو خوار و ذلیل کرد 

من رو حقیر کرد

نفرت دارم ازش 

پناه بر خدا . اعوذ بالله من الشیطان لعین رجیم  .. عزیزم اینجوری نگو برای خودت میگم .  عزی ...

نفرت دارم از خدا

از خدایی که من رو خوار و ذلیل کرد

خدایی که من رو حقیر کرد

بیزارم ازش

با تمام وجود ازش بیزارم

با تمام سلول های بدنم از خدا نفرت دارم 

با تمام وجود کینه خدا رو به دل دارم

شما هم بجای نقل قول کردن از قرآن و احادیث یه مقدار از قوه استدلالتون استفاده کنید 

2731
نفرت دارم از خدا از خدایی که من رو خوار و ذلیل کرد خدایی که من رو حقیر کرد بیزارم ازش با تمام وج ...

دقیقا چون دارم از قوه استدلالم استفاده میکنم میگم 

اتفاقا به خاطر توفیقاتی که خدا بهم داده قوه استدلال بالایی هم دارم خداروشکر 

من نمی‌دونم قضیه چیه و در حایگاه قضاوت نبودم و نیستم و نخواهم بود . 

اما درست میگید واقعا خدا اگه بخواد ی نفر رو بالا میاره دیگری رو پایین میاره دیگه حکمتش دست خداست .

به هر حال این دنیا محل ازمایشه . امیدوارم اگه مشکلی هم توی زندگیتون وجود داره حل شه به امید خدا .

اگه یادم بمونه حتما دعا میکنم براتون موقع نماز . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
دقیقا چون دارم از قوه استدلالم استفاده میکنم میگم  اتفاقا به خاطر توفیقاتی که خدا بهم داده قوه ...

از حکمتش بیزارم 

از همه چیزش بیزارم

اسمش که میاد حس میکنم دشمن خونی منه 

ممنونم از دعای خیرتون🌹🌹