2752
2734
عنوان

انداختن حلقه نامزدی جاری توسط شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاری

والا منم بودم ناراحت میشدم 

فکر کردم داداشش 

برادر شوهرتون چرا فکر نمیکنه که من که شوهر شرعی و قانونیشم خجالت می کشم داداشم که سهله

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
2731
نمیدونم چرا خجالت کشید

به شوهرتونم میگفتین مدل موهاشم باز می کردی خجالت نکشه

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓

من بودم به شوهرم میگفتم ازبس برادرت خجالتیه چطوره تو توی حجله بشینی  

مردک رو میشستی آویزون میکردی رو بند 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
شوهر حلقه دست جاری انداخت عوضی اشغال

😳 چه تحملی داری

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
چکارکنن بجز حرصخوردن داغونم کرده

بزن دهنشو سرویس کن حرص خوردن چیه

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
واقعا الکی نیس

چرا بابا الکی فقط اعصاب خودت رو خورد میکنی 

از روی قصد یا نیا بدی ک نبوده یا مثلا بگی پنهانی بوده و... 

برا همین نیازی نیس انقد حساس بشی 

البته این نظر منه من بودم اصن برام مهم نبود ولی خب هرکی ی جوره دیگ