2733
2734
اون این حس بهت داده یا خودت حس می‌کنی ؟

نميدونم

مثلا براش موقعيت فك كنم مهمه و كمبودم زياد داره

مثلا فهميد كه من مامانم شغلش چيه يا رفتم خارج بيشتر  جذب شد البته اونموقع منو نديده بود مجبور بود رو چيزاي ديگه دقت كنه الانم فك ميكنه من تنبلم يا مسيوليت پذير نيستم كه درسمو طول ميدم و هنوز ثابت شاغل نيستم

ولي من عمدي نبوده

در  عوض ظاهرمو خيلي پسنديده و چون نشون دادم دوسش دارم ميگم نكنه مثلا يه موقعيت بهتر بياد اينم عقلش بگه اون بهتره

از وقتي پرروش كردم فك كرد كيه منم اين فكرو كردم و ترسيدم قبلش اصلا اينجوري نبود 

نميدونم مثلا براش موقعيت فك كنم مهمه و كمبودم زياد داره مثلا فهميد كه من مامانم شغلش چيه يا رفتم خ ...

پس یجورایی ... چیبگم والا ، اگه هنوز خیلی جدی نشده بهتر بشناسش بعد پیشروی کنید .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون برام بهترينه آخه

یعنی اون ازت بهتره ک بهتر تو میتونه پیدا کنه اما تو اونقدر ب ایده ال خودت نرسیدی ک بهترین اون نیاد سمتت؟😑

این اکانت میزبان پیشی کوچولو mn 🐈‍⬛قشنگم هست با آرامش وارد شوید