2733
2734
عنوان

با کدومش ازدواج می کنی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 67 پست
😂😂😂ولی جدی فضای اینجا سمه انقدر همه از درامد چند ده میلیونی میگن ادم احساس کمبود میکنه

دقیقا اوندفعه تو یه تاپیکی بودم طرف داشت راجب صادرات نفت میگفت میگفت میخوام نفت صادر کنم😅🤣🤣🤣

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😂😂😂😂

مثل اینکه فقط ما مظلوم واقع شدیم بقیه همه میلیادر هستن😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
سلام عزیزم  روتین خاصی ندارم فقط مرطوب کننده QV استفاده می کنم  خیلی کم اب

اولا صورتت باید با شوینده مناسب بشوری که آلودگی ها و چربی ها برداشته بشه

ثانیا آب باید حداقل ۸ لیوان در روز یعنی ۲ لیتر بخوری

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم