2733
2734
عنوان

برا عروسیم موهامو رنگ نکنم پشیمون میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 44 پست

منم رنگ نکردم بنظرم نچرال قشنگتره

حتی لنز هم نذاشتم ناخنامم مال خودم بود گذاشتم یه خرده بلند بشن فقط

ارایشمم غیرطبیعی نبود

جوری که وقتی فامیلامو دیدم اونا برامن تغییر کرده بودن من زیاد عوض نشده بودم 😄😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تغییر رو میپسندم 

نچرال دوس داری آرایشتو یکم ملایم کن 

آمبره یا لایت کن بخوای عکس میذارم صرفا برای ایده گرفتن

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2731
تغییر رو میپسندم  نچرال دوس داری آرایشتو یکم ملایم کن  آمبره یا لایت کن بخوای عکس میذارم ...

ممنون میشم عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هر آنچه که خیر است وما نمی‌دانیم...🥹♥️تیکر به وقت یه اتفاق خوب(:

رنگ نکن 

مشکی قشنگه

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
تجربه من اینه که یه درجه روشن کنی ارایش موهات بیشتر به چشم میاد

ارع دقیقا رنگ نکنه شنیون ب چشم نمیاد کلا 

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
منم رنگ نکردم بنظرم نچرال قشنگتره حتی لنز هم نذاشتم ناخنامم مال خودم بود گذاشتم یه خرده بلند بشن فق ...

پشیمون نشدین؟

من لنز رو که باید بزارم ناچارم چون طبی رنگیه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هر آنچه که خیر است وما نمی‌دانیم...🥹♥️تیکر به وقت یه اتفاق خوب(:
ممنون میشم عزیزم

منم رنگ نکردم و همون رنگ طبیعی خودشون بودن

موهام بلنده

ارایشگر هم ب گفته خودم، موهامو مدل هالیوودی فر کرد و تورم چون سبک عربی بود، گذاشت روشون

جلوشونم ی مدل دیگه داده بود ک خیلی قشنگ شدن

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
پشیمون نشدین؟ من لنز رو که باید بزارم ناچارم چون طبی رنگیه    

خب طبی بی رنگ بذار مثل من

اخه آدم ک ی شبه چشاش تغییر رنگ نمیده

ب نظرم باید زیباییای چهره خودتو پررنگ تر کنن ن ک تغییر بدن

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
2706