2733
2734
عنوان

تیرویید هاشمیتو و خارش بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 20 پست
دقیقا . ولی حس میکنم ویتامین های دوز پایینی مانند سلنیوم دی و زینک تاثیر داره روی تیرویید

اطلاعاتی ندارم ، اما عارضه ای در تیرویید کلا پوستو مو رو بی آب میکنه ضعیف میکنه ، تیرویید وابسته به اعصاب کوفتیه ، غمهاتو تو خودت نریز ، حرص نخور 

دقیقا . ولی حس میکنم ویتامین های دوز پایینی مانند سلنیوم دی و زینک تاثیر داره روی تیرویید

گلم من کم کارم هروزم دارم وزن کم میکنم رفتم پیش دکتر تغذیه گفت ازمایشگاه و دکترتو عوض کن داری نابود میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اطلاعاتی ندارم ، اما عارضه ای در تیرویید کلا پوستو مو رو بی آب میکنه ضعیف میکنه ، تیرویید وابسته به ...

من راجب خارش و دونه های پوستی توی گوگل خوندم نوشته اختلالات تیروییدی هم موجب میشم

2731