2733
2734
عنوان

بگم بخاطرحضرت زهرا (س) یا خدا نمیرقصم یا بهونه بیارم یا چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفتم گوش نمیدن وسط اون همه اهنگ😕شاید فک میکنن شوهرم اجازه نمیده

بگو شوهرم خوشش نمیاد

یا به زور بشین هرچقدر هم بگن قبول نکن سر حرفت پافشاری کن 

اگه به حضرت زهرا قول دادی پس وفادار بمون 

یا اون لحظه که مختلط ‌شد سعی کن از آدمایی که تورو بزور میبرن وسط سن دور بمونی از سن هم دور باشی 

اگه هم دیدنت میان دنبالت تو الکی بهشون بگو الان میام شما برین منم الان میام یه لحظه میخوام برم دسشویی یا یه تماس باگو شیم میخوام بگیرم بعدش میام میرقصم سعی کن بپیچونیشون تا رقص تموم بشه تو هم سر جات بشین

محجبه برو خودشون میفهمن گیر نمیدن

این بهترین راهکاره.روسری دارم ولی باید با حجاب تر بشم و توضیح بدم که دوس ندارم برقصم بعدش میرم خونه اعصابم خورد میشه یاااا مثلا میگم دوس دارم مثل فلانی و فلانی باشم! دو تا خانوم خیلی با حیا تو فامیلمون. این خوبه؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
این بهترین راهکاره.روسری دارم ولی باید با حجاب تر بشم و توضیح بدم که دوس ندارم برقصم بعدش میرم خونه ...

اره خوب وقتی با حرف متوجه نمیشن تو باید با رفتارت نشون بدی که چقدر عوض شدی

این بهترین راهکاره.روسری دارم ولی باید با حجاب تر بشم و توضیح بدم که دوس ندارم برقصم بعدش میرم خونه ...

نه اصلا نگی مثل فلانی

اونوقت میگن داره ادای اونارو در میاره.

محجبه برو لبخند بزن و بگو عزیزم واقعا راضی نیستم و دوست ندارم برقصم اینجوری راحت ترم شرمنده

همین انداختنت وسط باز برگرد بشین