2752
2734
عنوان

عکس از پام بیایننن خواهش میکنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 36 پست
آبجی و مامانش خیلی پاهاشون صافه

عکس بزار 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
سکه ای با عدسی فرق داره؟ من سکه ای میگرم چون ارزون تره  اصلا مو نمیگیره😑😑😑

سکه ای خشک میشه تیکه ای کنده میشه

عدسی نرم میشه عین پلاستیک کنده میشه،از ارایشگر بپرس مارک خوب بگیر.موم م خوب جواب میده،موم کندوز جنسش خوبه

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه نوع مومی از کجا میشه تهیه کرد

وسائل آرایشی بهداشتی من میخرم 

شاید دارو خونه و عطاری هم داشته باسه

بگو موم میخوام 

داخل یه قوطی 

میزاری داخل آب جوش نرم میشه بعدش با یه کاردک در جهات رویش مو  میمالی روی موهات بعدش کاغذ میزاری روش و در خلاف جهت برش میداری قشنگ موهارو تمیز میکنع 

ولی یکم درد داره

2731

من عکسو ندیدم ولی اصطلاحا میگن پوست مرغی یا پوست توت فرنگی،اول از همه ک با ژیلت شیو نکن چون مو برمیگرده داخل پوست اما اگع میخوای با ژیلت شیو کنی پس باید بدنتو اسکراب کنی اینطوری ک اول باید اون ناحیه ی شیو رو اسکراب کنی،ب چند دقیقه گردشی روی سطح پوستت میمالی بعد آبکشی می‌کنی نمک بدن میزنی رو اون ناحیه ماساژ میدی آبکشی نمیکنی و روی همون برخلاف جهت مو شیو می‌کنی.بعدم ک کارت تموم شد حتما از ی شامپو بدن ملایم استفاده کن.از حمام ک اومدی بیرون حتما اون قسمت رو روغن بچه بزن و بعدش هم لوسیون همیشگی بدنت رو.اینطوری بدن پوست مرغی نمیشع.من خودم پاهامامو دستامو کلا همه جای بدنمو با واجبی میزنم چون نه پوستو تیره می‌کنه و ن پوست توت فرنگی بجود میاره و سطح پوست رو هم صاف و درخشان میکنه و موهارو نازک می‌کنه.من الان پاهامو لیزر هیچوقت نکردم ولی صافه