2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد زد بیرو دارم میترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 26 پست

چرا انقد وابسته اونی وقتی اون وقتایی خالیشو با کسایی دیگ پر می‌کنه تو هم پر کن 

رفیق نداری؟با هم قرار بزارید برید بیرون اینور انور دور بخورید 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دیگه عوض بشو نیست،. زندگی رو برای خودت تلخ نکن، اخر این جنگ به جایی نمی رسه عزیزم، ایشون حالا حا ...

نه بابا اینجوری هم نیست  اصلا اهل رفیق بازی نیست چند وقت یبار فقط میرن استخر  بیکار نیست هی بیچار 

هه مثل منو همسرم .دقیقا سر همین موضوع دعوامون شد اون زد بیرون🤣🤣منم کسیو ندارم تو شهر غریب .ولییییی.خودم خودمو دارم.زدم بیرون رفتم پارک تو چمن نشستم یکم لذت بردم برگشتم آهنگ گذاشتم رقصیدن بعد دوش گرفتم .الآنم لم دادم تو نی نی سایت .اصلانم حالم بد نیس 

2731

حتما بهش پیام بده و خودتو خالی کن 

منم همینجوریم پیام میدم و خودمو خالی میکنم و حرصشو در میارم 

میشه خواهرانه کمکم کنین؟تاپیکمو گزارش بزنین 🥺🙏🏻واستون صلکات میفرستم خدا خیرتون بده

🦋

سوهر منم همینه فقط با رفیقاش دوتابچه کوچیک هم دارم همش رو سرمن این زدن بیرونا سیاستشون هست که برن باز بیرون مارو نبرن شوهرمنم الکی یه موضوع بهونه میکنه دعوا راه میندازه میره بیرون اگه جای شما بودم میرفتم کافی شاپ رستوران تنها برا خودم میگشتم من مجبورم به خاطر اینکه نمیتونم با دوتا بچه کوچیک برم باید صبر بدهم بزرگ بشن بتونیم باهم بریم برو برا خودت کلاس ثبت نام کن آرایشگری رانندگی 

حتما بهش پیام بده و خودتو خالی کن  منم همینجوریم پیام میدم و خودمو خالی میکنم و حرصشو در میارم ...

اینجوری که بدتره ،😐

ب نظرم سعی کن بیخیال باشی و تو تنهایی خودت حال کنی