2733
2734
عنوان

سیپروتون کامپاد سیبل کیا تا حالا خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 38 پست
عزیزم مارک سیبل بهت داد؟ عوارض برات نداشت من خیلی میترسم بخورم  من مشکلم اینه پریودیم منظم فق ...

جوشهات هورمونیه برای رفع مشکل بهت داده دیگه نگران نباش مصرف کن

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوسال پیش سیپروتروند کامپاند خوردم. با سیبل فرق میکنه. هردو مشابه ان ودر اصل یکیه ولی سیبل خارجیشه اون موقع داروخانه ها نداشتن. جوش زیاد نداشتم‌ بیستر جوش زیر پوستی شد یکم.ولی موهام پرپشت شد وبعد اتمام دارو یهو ریزش وحشتناک داشتم سینه هامم یکم بزرگ و افتاده شد

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731

چقدر تایپیک های تکراری میزنی اه

انگار اعتقادی به دکتر نداری 

اگه نمیخوای گوش به حرف دکتر بدی پس چرا میری پیشش

بیا همینجا کاربرا برات نسخه بنویسن 

مشکل داری کلا 

قبلش برو پیش روانشناس