2752
2734
عنوان

بچها ادم میشه به این زودی نبض نی نی رو احساس کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 93 بازدید | 25 پست

منطقا نباید حس بشه ولی من هفته هشتم حس کردم دست میزارم رو شکمم یه نبض شدیداً سریعی رو حس میکنم احساس میکردم در حد چهارصد پونصد تا تو دقیقه میزنه گفتم چه احساس چرتی ولی رفتم سونو معلوم شد دوقلو دارم حس کردم احساس نبضم درست بود

نگران نباش منم پارسال جنین هام نزدیک نه هفته بودن تو شکمم مرده بودن از روزی که مردن من همه علایمم از ...

وای دورت بگردم ان شاءالله این تربچه همیشه برات میمونه و باعث سربلندیت میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منطقا نباید حس بشه ولی من هفته هشتم حس کردم دست میزارم رو شکمم یه نبض شدیداً سریعی رو حس میکنم احساس ...

نه برا من حس میکنم مثلا دوسه تاشو...عزیزم خوشبحالت دوقلو داری انقدر دوس داشتم دوقلو داشته باشم...جنسیتاشون چیه؟😍

انشالله برای تو هم بچتو سالم بغلت بگیری 

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2731

من خواهرم تو نه هفته سقط داشت بعدش که بتردار شده بود همش استرس داشت که این میخواد چی بشه همیشه بهش میگفتم خداخودش نگهدارشه نگران نباش هرچی خدا بخواد میشه...الانم پسملش دنیا اومده و سه ماهشه پس نگران نباش😘😍

عزیزم هروقت این افکار اومد سراغت باخودت بگو اینا همش افکارهایی هست که شیطان میاره که ما به وجود خدا ...

بدبختی اینه که هم یه هماتوم ریز دارم هم یه پولیپ سرویکال و اونا خونریزی خفیف از اول بارداری داشتن...منم شیاف میزارم

البته سر دخترمم داشتم خونریزی...ولی چون این خونریزی خیلی خیلی خفیف رو دارم همش توهم از دست دادنم قوی میشه😖

۸ الی ۱۰ اردیبهشت میرم سونوی ان تی...همش میگم اگه دراز کشیدم دکتر گفت اصلا زنده نیست چیکار کنم

خدایا به دلم نگاه کن😭

بدبختی اینه که هم یه هماتوم ریز دارم هم یه پولیپ سرویکال و اونا خونریزی خفیف از اول بارداری داشتن... ...

نه بخد اصلا اینجوری نیست توروخدا به اینا فک نکن عزیزم میگم که این افکاراومد سمتت زودی به چیزای خوب فک کن..من خودمم اینجوریم منم توهمات خیلی داشتم الان کمترش کردم کلی باخودم کلنجار رفتم تا کمترشد

نه برا من حس میکنم مثلا دوسه تاشو...عزیزم خوشبحالت دوقلو داری انقدر دوس داشتم دوقلو داشته باشم...جنس ...

هنوز نمی‌دونم هفته یازده هستم میدونی بارداری پرخطر محسوب میشه یکم سخته دکتر گفته هر دو هفته باید برم سونو یه سونو خاصی هم هستش حدود یک و سیصد هزینه هر جلسه اشه ولی اشکال ندارد سالم باشند دیگه هیچی نمی‌خوام  و

هنوز نمی‌دونم هفته یازده هستم میدونی بارداری پرخطر محسوب میشه یکم سخته دکتر گفته هر دو هفته باید برم ...

اخ عزیزم چقدر سخت اما اره به قول شما سالم باشن این هزینها همش فدای سرشون