2752
2734
عنوان

بنظرتون این خواستگار مذهبیه؟ +اسکرین چت

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 73 پست
من متوسطم  ن مذهبی سختم ن ولنگار  ولی خب چادر رو نمیتونم بپوشم یعنی بلد نیستم اصلا

منم یه خواستگار بشدت مذهبی و تعصبی داشتم تا نامزدی هم پیش رفت حتی بخاطر اعتقاد اون چادر زدم ولی یه اتفاقی افتاد که بهم خورد نامزدیم و خداروشکر که نشد.. بنظرم نباید بخاطر عقیده کسی خودمون رو تغییر بدیم همون که هستیم نه بیشتر نقش بازی نکردن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
اون  نامزدت  چه ویژیگی اخلاقی  خاصی  داشت  که تونست  اینقدر راحت   ...

میگفت اهل نماز نیستم 

ولی اعتقاد دارم به خدا 

مهم ترین ملاک و چارچوبم اینه که ب کسی ظلم نکنم 

ب اعتقادات هرکسی احترام بزارم

بسیار خنده رو بودن(تمام حس هاشون رو پشت خنده پنهان میکردن) 

برای همین من فکر میکردم خیلی صبور و خوش اخلاقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کجاش بددله؟ خب راست میگه برای چی لباس عروس لختی باش بعد پسرا هم دید بزنن مخصوصا الان که دیگه فیلمب ...

ادمای بددل فقط اینجوری ان وگرنه عروسی ۱ شبه و حتی مذهبیام سخت نمیگیرن

خدایا مواظب بچه هام باش
چون نامزدم واقعا غیرت نداشت  متوجه شدم خیلی مهمه مشکلم اینه نمیدونم واقعیه یا تظاهر

از روی خانوادش و رفتارش بالاخره معلوم میشه 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 🌺💜🌷 فقط حیدر امیرالمومنین است 🌷یا علی مددی،💓 شب اول قبر تو اون تاریکی توی وحشت.. حضرت علی دستت رو بگیره بلند بگو یا علی💓
ادمای بددل فقط اینجوری ان وگرنه عروسی ۱ شبه و حتی مذهبیام سخت نمیگیرن

وا چه ربطی داره

یعنی چون یه شبه کسی که باحجابه بره لباس لختی بپوشه و بیحجاب بشه

ابن جمله فقط برای گول زدن خودشون میگن😂😂

اتفاقا ما هم باحجاب داشتیم شب عروسی بیحجاب شد

همه هم دیدنش

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
رفت ک رفت ک رفت

باورم نمیشه

الان اومدم سرچ کردم ببینم چه خبر ازت :/

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
من متوسطم  ن مذهبی سختم ن ولنگار  ولی خب چادر رو نمیتونم بپوشم یعنی بلد نیستم اصلا

استفاده از کلمه ولنگاری برای کسایی که مذهبی نیستن درست نیست خیلی ها محجبه و مذهبی نیستن ولی مثل شما هم سریع نمیپرن تو بغل خواستگارشون

گویا با تاپیک هایی که راجع به تحصیلات زدم یک عده یاد نقطه ضعف هاشون افتادن و سوختن .اون دیگه مشکل خودتونه نه من .بیشتر پشت سرم تاپیک بزنید و عقده گشایی کنید   
باورم نمیشه الان اومدم سرچ کردم ببینم چه خبر ازت :/

خودمم باورم نمیشد

و حتی نمیشه 

ولی خب واقعیه همه چیز 

دائم همه جا آنلاینه و حداقل میدونم حالش خوبه. 

پس دلیلی نداره غیر نبود هیچ علاقه و سواستفاده