2752
2734
عنوان

دیگه تصمیممو گرفتم از دست خواهرم ازدواج میکنم🥲🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 23 پست

بزرگوار شما کار بزرگی تو زندگیت انجام دادی و نشونه ی استقلال و بلوغ شماست.🌸🌿

ازدواج بمعنی رها کردن خواهرت نیست، اما میتونی تو کلاسایی ثبت نامش کنی که افراد معلول مثل خودش میان و شاید اونم بتونه ازدواج کنه.

لطفا اگر ازدواج گرپی از دور مراقبش باش

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
هم معلولیت جسمی داره هم ذهنی؟ چون شرایط رو درک نمیکنه میپرسم شاید واقعا بخاطر معلولیت جسمیش افسرده ...

نه فقط جسمیه و افسردگی هنوز عاشق کاردرمانشه بار ها با شماره های مختلف زنگ میزنه بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فقط جسمیه و افسردگی هنوز عاشق کاردرمانشه بار ها با شماره های مختلف زنگ میزنه بهش

تاپیک قبلی گفتی که خودتونم معلولیت جسمی دارین ولی ماشالله اینقدر خانم و باوقار هستین و بادرک

خب چه چیزی باعث شده که خواهرتون افسردگی بگیره؟

عزیزم کادردرمانش متاهله،تماس های خواهرت ممکنه زندگی اون آقارو خراب کنه

2731
اگه خودش راضی هس ببرش بهزیستی اونحا براش بهتره اینجوری تو‌هم‌از بین میری ک عزیزمممم

تقصیر خودمه دلم نمیاد ببرم از طرفی به دوستش گفته میخوام برم بهزیستی به کاردرمانم که عاشقشه زنگ برنم که هانوادمو پس زدم بیا باهم ازدواج کنیم که همه اینا توهمه چون طرف زن و بچه داره 

و خواهر من فکر میکنه ما که خانوادشیم نذاشتیم اینا بهم برسن

تقصیر خودمه دلم نمیاد ببرم از طرفی به دوستش گفته میخوام برم بهزیستی به کاردرمانم که عاشقشه زنگ برنم ...

چرا دلت نمیاد بزار بره بهش سر میزنی دیگه ی مدت بزاری دوتاتون عادت میکنید خدایی خودتم حیفی جوونی