2733
2734
عنوان

شوهرم دیشب رفت خونه دوستش خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر جان دعوا راه ننداز فعلا، از یه مشاور خوب کمک بگیر ببین باید چکار کنی، حواستو جمع کن و سعی کن ...

چجوری کم کنم؟ میگه ۳۰ درصد وقت آدم برای خودشه و میتونه هر کاری بکنه ولی الان ۳۰ درصدش با منه، ۷۰ درصد واسه خودش. وقتی تو خونه است همش سرش تو گوشیه. در واقع ۵ درصد هم با من نیست

2731
یعنی چه جوریه؟ کدوم جاهای گرجستان؟

من با همسر وبچه هام رفتم چون شوهرم اهل مشر وب وکلدپ نیس میخواست تمیزترین هتل رو برای ما پیدا کنه که هیچ جایی برای خانواده نداشتن همه با زنای کثیف می‌اومدن برای عشق وحال حتی زناشون مثل سوپریا لباس میپوشن وچه خ شگلن وصبح همسرم چایی خواست گفتم صبحانه مگه چایی میخورن. ؟ اینم بگم کل هتل های اونجا رو ایرانی ها اداره میکنن

۲ سال تو عقد بودیم. ۹ ماهه خونه خودمونیم

اوایل ازدواج مسایل زیاده، کم کم شما دستت می یاد اخلاقش چطوریه. اون متوجه میشه زنش مثل همسر دوستش نیست و.. 

اگه اینستا یا ایتا داری پیج همسر خوب رو دنبال کن، خیلی مطالب خوبی داره،کمکت میکنه

2706