2733
2734
عنوان

میترسم امشب ۱۴ درس و تموم کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 51 پست
جدییی میای باهم بخونیم جامعه رو؟

اره پایه ام 

من فعلا درسای اخرو دارم میخونم چون هیچی نخوندم تا الان 

بعد دوباره برگردم از اول

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا ...تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 
اره پایه ام  من فعلا درسای اخرو دارم میخونم چون هیچی نخوندم تا الان  بعد دوباره برگردم ا ...

منم همینکار و دارم میکنم 

بیا بریم تل

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم بیا بریم ایتا

گروه میزنی یا بزنم؟

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
منم همینکار و دارم میکنم  بیا بریم تل

حواست پرت میشه بنظرم همه یجا جم شیم بیشتر انگیزه میگیریم

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
2731
اره پایه ام  من فعلا درسای اخرو دارم میخونم چون هیچی نخوندم تا الان  بعد دوباره برگردم ا ...

ایتا داری؟؟

حواست پرت میشه بنظرم همه یجا جم شیم بیشتر انگیزه میگیریم

خب اره اینم هست 

ایتا بزن ایدیتو بده پیام بدم

من ایدی ندارم

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍