2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من خوبه. مهمون که غریبه نیس. حتما دوسشون داری که دعوت میکنی. هر بار مهمون میاد بلا از خونه دور میشه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
2731

اگه آدمی باشه که ارزش داشته باشه خوبه.

ولی آدمی که آرامشو از آدم میگیره سالی یبارم زیادیشه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

ن عزیزم چرا زیادی باشه ادم ب همین رفت و امدا شاد و زندس وگرنه ک دق میکنی 

ما از خرداد دورهمی پارک داریم شب جمعه هرهفته انقد خوبه ک نگو زمستون و پاییز م تو خونهامون هفته ایی هر هفته جایی میریم 

غذاهامونم درحد ساده ک خیلی خرج رو دستمون نزاره برا پارک هرکسی شام خودشو میپزه میاره 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

بستگی به نوع پذیرایی داره.مثل مادر شوهر من مهمونی بدی هر روز میتونی خیلی داغونه ماکارونی با سویا میپزه می‌ذاره جلو مهمون نه سالاد نه نوشابه نه دسر نه هیچی و نه حتی میوه.ولی من اخلاقم بده همیشه چند مدل میوه و شکلات و آجیل و ژله و سوپ و سالاد و نوشیدنی باید بذارم جلو مهمون.در ضمن مهمونی من مرداشون چون برای فرداشون ناهار میبرن باید غذای ناهار فرداشون به همراه میوه و آجیل هم براشون بذارم