2752
2734
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 20 پست
دقیقاااااا مال منم همینه این فقط و فقط برا دختر عتیقه خودش خوبه از پسرا و عروس و همه متنفرع 

این شکر خدا دختر نداره ولی اندازه ده ا خواهر شوهر حیله گر و فتنه اس 

این پسراشم دوست نداره اگه داشت اینهمه فشار نمی آورد بهش

من توقع نداشتم مادرشوهرم صد در صد خوب باشه اصلا نمیخام خوب باشه باهام ولی این مثل مار هست روانیه.. همش به شوهرم پیام میده ۲۴ ساعته پرش میکنه کل زندگی ما دست اونه 

بعد بقیه رو میبینم همین زن عمو ها و زندایی های خودم نمیگم مادربزرگام عروس دوستن نه نیستن ولی اصصصلا کاری ندارن به عروسا نه تیکه نه حرفی پسرشون پر میکنن

تازه اگه مادربزرگ من چیزی هم بگه دایی یا عموی من اصلا گوش نمیدن 

شوهر من آب بخوریم تو خونه به مامانش میگه

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این شکر خدا دختر نداره ولی اندازه ده ا خواهر شوهر حیله گر و فتنه اس  این پسراشم دوست نداره اگه ...

ولی من بدونه خواهر شوهر دارم خودشو مادرشوهرم از وقتی ازدواج کردم مدام در حال تیکه پروندم و چز دادن منن حسرت لباس عروس و عروسی زو به دلم گزاشتن با بهانه های بیخودشون ، شوهرمم کوچیک ترین حرفی‌میزنه میگن چیه زنت پرت کرد باز زنت فضوله زنت فلانه با همه میگن میخندن یهو منو میبینن اخم و تخمشون شروع میشه دیگ واقعاااا از تحملم خارجه  

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
ولی من بدونه خواهر شوهر دارم خودشو مادرشوهرم از وقتی ازدواج کردم مدام در حال تیکه پروندم و چز دادن م ...

برا منم دقیقا همینه

دلم میسوزه چون خیلیی پولدارن اما مثل گداها برا من لباس عروس خرید

حالا اینا به درک

اینقدر عوضیه وقتی باهام کار داره خوبه کارش تموم  شه اخم و نیش و کنایه هاش شروع میشه

شوهرم بخاد برام کیف بخره باید بهش اطلاع بده شوهرم دو دقیقه دیرتر تلفنش جواب میده مثل روانیا تند تند پیام میده چی زنت پرت کرده از اون یاد گرفتی

حالا خوب میدونه که گند زده به زندگی ما و پسرش اینقدر بچه ننه و بیخوده که نمیشه باهاش دو کلمه منطقی حرف زد چه برسه بخوام از اون عتیقه بگم

قشنگ مثل هوو وسط زندگی مشترک ماست و نمیزاره راحت باشیم همش پیام میده دائم و انگار اون زن شوهرمه نه مم

تازه یبارم گقت مردا بخاطر نیاز جنسی ازدواج میکنن عشق هر مردی مادرشه

.