2733
2734
عنوان

حسرت ب دل موندم یه بار بتونم تاپ بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آخی چقدر قشنگ نصیحتش کردی     یه چیزی نداری آدم گشنش نشه از غذا بدش بیاد؟    

چرا اتفاقا دارم

اولا قهوه بی اشتهایی میاره

در ثانی دمنوش زنجبیل دارچین هم بی اشتهایی میاره

زنجبیل تازه اندازه دوتا بند انگشت و یک انگشت چوب دارچین بیست دقیقه دم بکشه قبل غذا بخوری هم چربی سوزه هم بی اشتهایی میاره

عه من بخاطر شکمم نمیپوشم 😅😂

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
چیز بگم چاق شو دعام کن ولی فول بده جلوی نامحرم تاپ نپوشی قطره ترخون از داروخانه بخر باریج اس ...

جاان؟

جلو نامحرم چرا تاپ بپوشم؟ 😑😂

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
نه نپوش تو خودت متوجه نمیشی تو چشم بقیه واقعا زشت میشه

چقدر چرت پرت میگی واقعا از پشت کدوم کوه اومدی تموم مدل ها خارجی لاغرن فشن شو ها من میرم باشگاه همه میگن وای خوشبحالت چقدر اندامت قشنگه خداروشکر خیکی نیستم بهم لباس لختی میاد 

اینطوری نگوووووووو به خودت 

اتفاقا یه دختر که من به عمرم ندیدم اون جوری لاغر 

تو خوابگاه لباس چسب هم میپوشید مثلا ساپورت.

مثل اینکه شنیده بود بقیه دارن مسخره‌ش میکنن 

گفته بود اینجوری سالم ترم و اشاره به شکم اون شخص مقابل کرده بود

خودت دوست داشته باش! همین 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨