2752
2734
به شدت ضعیف شده عمل جراحی ریسکه طبق گفته پزشکش رشد و پخش باید کنترل بشه بعد جراحی احتمال آیسا تنفسی ...

دکتر عدنان خسروی خیلی عالیه اگه بتونی وقت بگیری نتونی هم برید بیمارستان امام خمینی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخوای زنده بمونی واقعا باید پول خرج کنی. مدارک و آزمایشاتش رو بیارید بیمارستان کسری تهران به دکتر بد ...

اینارو باید یه دور خودم تنها بیام

هرچقدر بخوان میدیم فقط خوب شه

2731
عمل واسه پدر من ریسکه متاسفانه خلی ضعیف شده 

ان شاالله خدا شفای عاجل بهشون بده.ولی در کل دکترهاش خوب بودند  بیمارستان شهدای تجریش.دولتی هستش.ولی متخصص های خوبی داره.اگه خودش هم نمی تونید ببرید.وقت بگیرید مدارکش پزشکی وآزمایش هاش ببرید نشون بدید.

یا بیمارستانهای خصوصی شیراز برین یا بیمارستان مرتاض یزد که البته خیلی هم گرونه. اصلا بیمارستانهای دولتی نرین که اکثرا آموزش هستن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

عزیزم پدر منم سرطان داشتند از نوع بدخیم که هر دکتری میبردیم. کلا ناامیدمون میکردن و میگفتن نهایتش ۶ماه ما هم دیر متوجه شدیم ۹۸ درصد دکترای شیراز گفتن دیر اوردین کلا معده درگیر شده و چون انتهای معدس احتمال متاستاز هم هست تنها دکتری که تونست کاری انجام بده و جون پدرمو‌بهش مدیون هستیم دکتر نیک اقبال شیرازه بیمارستان مرکزی میشینه تو شیراز واسه اینجور مریضیا یه عنوان فرشته شناخته شده است و خدا کمکش کنه پدر من بعد از ۶جلسه شیمی رفت برای عمل و‌پارسال مهر معدشو کامل دراوردن و ۶جلسه بعدش با دوز خیلی بالا شیمی کردن خدارو شکر الان خوبن .شما باید دکتر تشخیص و دکتر عمل و دکتر انکولوژیو درست انتخاب کنید .ان شالله که شما هم شاهد شفا پدرتون باشید 

بیمارستان‌امام خمینی  تهران مرکز درمان سرطان ایران هست چون مرکز تحقیقاتی هم هست ببرین اونجا 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤