2733
2734
عنوان

ماشین خریدیم ولی من حسی ندارم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 39 پست
ماشین دیگه رو میخواد بده به شوهر خواهرم ماشینی که میدن برا بچمون چون اونم پول داده کمکش کرده برا ماش ...

به دل خوش آن شاءالله

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
عزیزم ماشین که لازمه مبارکتون باشه حق داری بارداری دوست داشتی باهات همدردی کنه به این فکر کن که شاید ...

اره درسته ...ولی من محبت و توجه میخوام ...که اونم وقتی نداره برا من سرش همش شلوغ کارشه ...کارشم زیاده صبح تا شب سر کاره ....حتی جمعه هم نمیتونیم بریم ..ماشین فقط بدرد کار خودش میخوره ....برا ما هم بدرد دکتری ما رو ببره 

تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم سخت نگیر  پیش داوری نکن  فکرشو نخون  همه اینا باعث میشه باهاش سرد و حتی تلخ ...

حق با توهه عزیزم ولی من نمیدونم‌چمه 😓  اصلا اینقدر فکر  سزارین هستم توقع دارم اونم مثل من باشه میگم یه عمل به این بزرگی دارم این فکر ماشینه من مهم ترم  الان نمیدونم من فکر کنم کلا روحیاتم به هم ریخته بخاطر نگرانی های خودم درست میگی من دارم سرد رفتار میکنم باهاش....چرا من خیلی توقع دارم ...همش توقع احساسات دارم ....ولی اون اینقدر خسته از کار بر میگرده....من همش توقع دارم  همش حواسش بهم باشه احوالم‌بکیره احوال بچه رو‌بگیره ولی اون کجا هست و من کجا هستم 

2731
ممنون عزیزم ❤️ تا ببینیم حال من خوب میشه برام اهمیت داشته باشه

قبل زایمان اصلا آدم تو حال خودش نیست

سخت نگیر.بذار اونم حالش خوب بشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
حق با توهه عزیزم ولی من نمیدونم‌چمه 😓  اصلا اینقدر فکر  سزارین هستم توقع دارم اونم مثل من ...

مردها اکثرا مثل زنها نیستن . نگرانی هاشونو یا بروز نمیدن یا به شکلای دیگه ای بروز میدن. مثلا همسر من وقتی در مورد من ناراحت باشه یا فکر کنه از دستش ناراحتم با عالم و آدم سر چیزای الکی دعوا میکنه 

هرکی یه مدله 

بعضی مردها از جمله همسر من کلا اهل حرف زدن و ابراز احساسات نیستن. اینا بی احساس نیستن فقط بلد نشدن که بروز بدن 

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
یک تومن ماشین خریده دناپلاس

سلام عزیزم..شما سال ۱۴۰۰ یه تاپیک زدین راجب پسرتون که اونموقه ۵سالش بوده و درست حرف نمیزده...الان چه جوریه؟؟ بهتره؟؟ گفتار درمانی بردین؟

سلام عزیزم..شما سال ۱۴۰۰ یه تاپیک زدین راجب پسرتون که اونموقه ۵سالش بوده و درست حرف نمیزده...الان چه ...

عزیزم الان خیلی بهتره ....گفتار درمانی هم بردم درسش خیلی خوبه همه نمره هاش بسیار عالی هست ولی نمیتونه شعر حفظ کنه یکمم  حرف زدنش نامفهوم هست چند بار باید بگی چی میگی ...البته خیلی حرف میزنه که باید بگی ساکت ...