2733
2734
عنوان

کیا ترقوه دارن؟🥲😭

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 25 پست
اره خیلیا ندارن  بعضیام کم دارن

بدن گوشتی داشته باشن دیده نمیشه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم فک کنم بستگی به لاغر بودن داره

قد و وزنت و میگی؟ 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ترقوه چیز قشنگیه ولی به اندازه باشه نه مثل این عکس

اونایی هم که میگن زشته خودشون اضافه وزن دارن نمیتونن ترقوه داشت باشن

چون ترقوه یکی از ملاک های زیبایی هست

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
قد و وزنت و میگی؟ 

قدم 152 وزنم 43 😬

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
قدم 152 وزنم 43 😬

اوخی 

من ۱۵۹ ام پس باید ۴۹ بشم👍👍

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
فک کنم ژنتیکیه

از شما برجسته هستش اگه دیده میشد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞