2752
2734
عنوان

داداشم بخاطر دوست دخترش تو روی همه وایمیسه 😡

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 49 پست
دقیقا 😂 فکر کنم میخوان برن از مسجد یکیو پیدا کنن که دختر جوون داشته باشه دخترشم تاحالا پاشو از خون ...

کی قراره دست از سر این جوونا بردارن

خب برن تحقیق انگار اسی خودش بیرون نمیره ممکنه یکی ببینه عاشقش بشه باید بهش بگن خیابونی! 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
کی قراره دست از سر این جوونا بردارن خب برن تحقیق انگار اسی خودش بیرون نمیره ممکنه یکی ببینه عاشقش ب ...

همینو بگوها فکر کنم چون متاهله دیگه حق داره بره بیرون چیزی نمیگن اگه مجرد بود دیگه نمیدونم میخواستن چی بگن

بابا گذشت اون دوران که جوونا رو ندیده نشناخته انتخاب میکردن واسه هم عین یه کالا باهاشون رفتار میکردن و آخرشم بعد ده پونزده سال با چندتا بچه بخاطر سوءتفاهم از هم طلاق میگرفتن و بعدشم مشکلات بعدش... 

ولی این عقاید مسخره که دختر باید آفتاب مهتاب ندیده و ساده و بله قربان گو باشه متاسفانه هیچوقت از بین نمیره 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰

دختره واقعا خوب نیست؟

نباید میگفتید از تو کوچه پیدا کردی

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
همینو بگوها فکر کنم چون متاهله دیگه حق داره بره بیرون چیزی نمیگن اگه مجرد بود دیگه نمیدونم میخواستن ...

تا منظور از آفتاب مهتاب دیدن‌چی باشه

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
2731
تا منظور از آفتاب مهتاب دیدن‌چی باشه

منظور من همون معنی اصلیش بود.... 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....