2733
2734
عنوان

انگار بدون ازدواج هیچم

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 36 پست
میشه بگی چجوریه عشقم

اره فداتشم تضمینیه انشا... 

نیت میکنی دو رکعته. دو رکعت نماز استغاثه حضرت زهرا س میخوانم قربت الی ا....

بعدش عادی میخونی دو رکعتو. 

تموم که شد حرف نمیزنیا مستقیم ؛ تسبیحات حضرت زهرا ممیخونی 

بعدش میری توی سجده ۱۰۰ بار میگی : یا مولاتی فاطمه اغیثینی 

بعد سمت راست صورتتو میزاری باز همونو ۱۰۰ بار میگی 

بعدش سمت چپ صورتتو بزار زمین نزدیک مهر ۱۰۰ بار دیگ 

دوباره سجده عادی میری ۱۱۰ بار میگی همون ذکر و. 

تمام

نیم ساعت شاید طول بکشه تند تند بگی زودترم تموم میشه

برا منم دعا کن ❤💫

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
اونم خوندم قبلا فقط اینو میدونم زمانش دست خداس همین 

نا امید نشو 

انقدر بخون تا حاجت روا شی

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میخواست بشه با همون یه بار شده بود زمانش نبوده 

عزیزم هرچ قدر بیشتر بخونی تاثیرش بیشتر میشه.

الان یک نفر هی تورو صدا کنه تو جوابشو میدی مثلا یا یبار بیاد بگه و بره؟ مثلا یه بچه از مادرش یچیزی میخواد یکبار شاید نخره براش ولی اگر هی اصرار کنه دلش به رحم میاد میخره . 

البته این نظر منه نمیدونم درست و غلطشو.

2731
عزیزم هرچ قدر بیشتر بخونی تاثیرش بیشتر میشه. الان یک نفر هی تورو صدا کنه تو جوابشو میدی مثلا یا یبا ...

عزیزم ده ساله هر نذر و دعا و سوره و ذکر و هرکاری در این باره بوده انجام دادم چقدر خدا رو صدا زدم شبا روزا نشده دیگه یکی هم یه بار صداش میزنه جوابش و میده سریع چون زمانش اون موقعس براش 

عزیزم ده ساله هر نذر و دعا و سوره و ذکر و هرکاری در این باره بوده انجام دادم چقدر خدا رو صدا زدم شبا ...

خب بجز دعا و عبادت ؛ ترک گناه هم داشتید؟ 

گناه خودبخود باعث میشه ادم حاجتش روا نشه. البته منظورم شما نیستی کلی میگما 😍

و اینکه باید تلاش هایی در جهت تو جامعه بودن و دایره اطرافیانتونو زیاد کردن و رسیدن به ظاهر مثلا ارایش همیشه داشتن و ... هم انجام بدین بنظرم .😍❤